Юридична клініка «V E R I T A S»

Юридична клініка «Veritas» є структурним підрозділом юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили і функціонує як база для практичного навчання та проведення навчальної практики студентів старших курсів юридичного факультету (IІІ – VІ курсів).

Загальне керівництво юридичною клінікою «Veritas» здійснює Декан юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили, директор юридичної клініки та його заступники, викладачі-куратори клініки.

Керівник юридичної клініки – к.ю.н., доцент Лісна Іванна Стефанівна

Студентський керівник – студент Ткач Олександр, також до її складу входять консультанти – студенти 4-6 курсу юридичного факультету (Галстян Араксія, Мельніков Микола, Ювченко Олександр), волонтери – студенти 3-4 курсів (Бєлий Євгеній, Михайлова Юлія). Допомогу у наданні практичних порад і консультацій здійснюють куратори – викладачі-практики.

У своїй діяльності юридична клініка керується законодавством України, Статутом ЧНУ ім. Петра Могили, Положенням про юридичну клініку «Veritas», затвердженим Вченою Радою ЧНУ ім. Петра Могили, Стандартами діяльності юридичних клінік України, схваленими Всеукраїнським З’їздом Асоціації юридичних клінік України від 19.06.2014 p.

Юридична адреса юридичної клініки «Veritas»: 54003, м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10.

Консультанти Юридичної клініки надають безкоштовну правову допомогу малозабезпеченим та іншим соціально вразливим верствам населення з таких галузей права: цивільне, сімейне, житлове, земельне, соціальне забезпечення.

Основні завдання юридичної клініки:

• надання студентам юридичної клініки можливості набуття навичок практичної діяльності за фахом;
  • надання громадянам соціально-вразливих верств населення суспільства безоплатних юридичних консультацій;
  • проведення заходів з правової освіти населення;
  • забезпечення можливості спілкування студентів під час навчального процесу з фахівцями-практиками судових і правоохоронних органів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування з питань їх діяльності.

Положення про юридичну клініку “VERITAS” ЧНУ ім. П. Могили

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77