Запрошуємо долучитися до вебінару на тему «Освітні права студента» від юридичної клініки «Veritas»

Запрошуємо клініцистів юридичної клініки «Veritas», студентів першого курсу юридичного факультету та усіх охочих студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучитися до вебінару на тему «Освітні права студента».

Коли? – 25 вересня 2023 року.

Початок о 18:00.

Де?Zoom

Спікерка – Тетяна Марчук, ментора з освітніх питань в ЮК «Veritas» юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили; юристка-волонтерка та менторка в ГО «Ukrteensciece»; членкиня асоціації жінок-юристок України «Юрфем»; власниця і авторка освітньо-юридичного блогу в Інстаграм @educational_law_ua. Тетяна Марчук працювала на посадах юриста централізованої бухгалтерії при Управлінні освіти Миколаївської міської ради та спеціаліста з юридичних питань при Відділі освіти Воскресенської селищної ради Миколаївської області. Має величезний досвід в наданні юридичних консультацій в сфері дошкільної, шкільної та позашкільної освіти; підготовці та заключенні договорів в освітньому просторі; опрацюванні питань щодо орендних відносин в сфері освіти.

Під час Zoom-зустрічі ви дізнаєтеся про:

• основні права здобувачів вищої освіти;
  • загальні гарантії прав студентів в умовах воєнного стану;
  • особливості відрахування здобувачів освіти під час воєнного стану;
  • мобілізацію студентів та виїзд за кордон;
  • відшкодування державі коштів за навчання;
  • трудову діяльність студента;
  • податкову знижку на навчання.

Чекаємо на кожного, адже це цікаво та актуально!