Студенти та викладачі юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили взяли участь в онлайн-дискусії «Гендер і оплата праці»

25 лютого 2023 року студенти юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили, клініцисти юридичної клініки «Veritas» узяли участь в онлайн-дискусії з нагоди Європейського дня рівної оплати праці чоловіків і жінок та обговорили тему «Гендер і оплата праці».

Спікерами заходу стали юристка, експерт в трудовому та медичному праві Тетяна Сліпченко й консультант з питань трудового законодавства та оплати праці Галина Казначей.

Гостем заходу стала кандидат юридичних наук, доцент кафедри історії та теорії держави і права юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили Оксана Валецька.

Присутні обговорили основні аспекти гендерної сегрегації ринку праці, механізми виникнення гендерного розриву, причини виникнення та шляхи подолання гендерної нерівності в оплаті праці.

Спікери зробили огляд міжнародного та українського законодавства щодо рівності в оплаті праці; надали дані таблиць статистичних даних та аналітичних досліджень причин гендерного розриву в оплаті праці. Розповіли, які вимоги в рекламі про вакансії та продемонстрували реальні оголошення про пошук робітників. Розібрали юридичні аспекти та питання протидії мобінгу в трудових правовідносинах.

Дякуємо організаторам за цікавий захід та корисно проведений час!