Студенти-магістри юридичного факультету зустрілись з начальником юридичного відділу Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, регіональним координатором взаємодії з громадськістю

25 жовтня за ініціативи кандидата юридичних наук, доцента кафедри конституційного та адміністративного права і процесу Олени Каплій та в рамках викладання курсу «Міжнародне гуманітарне право» для студентів магістратури юридичного факультету відбулась відкрита онлайн зустріч з начальником юридичного відділу Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини Вадимом Жепало.

Тема зустрічі отримала назву «Обміни військовополонених. Діяльність Національного інформаційного бюро. Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими». Під час заходу цікавим досвідом роботи поділився головний спеціаліст департаменту регіонального розвитку секретаріату уповноваженого ВРУ з прав людини Ігор Віхров. Отримали змогу студенти поспілкуватись також із дружиною полоненого Дар’єю Линник яка розповіла про особистий кабінет родича полоненного, що почав діяти з 7 липня 2023 року.

Дізнались також студенти про гуманітарну ініціативу «Пошук полоненного», тож вебінар був насичений цікавою та актуальною інформацією.

В разі виникнення питань, є можливість звернутись до Південного регіонального представництва Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими за адресою Консультаційного центру: м. Миколаїв, вул.Нікольська 37, гаряча лінія – 0 800 200 202, е-mail: ksh.ppv.pivden@gmail.com, Телеграм-канал.

Зустріч відбулась в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю між представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в південних областях та Юридичною клінікою Чорноморського національного університету імені Петра Могили «Veritas».

Дякуємо Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими, регіональним координатором взаємодії з громадськістю в південному регіоні за можливість студентам-юристам розширювати свої знання!