На початку лютого 2022 року укладено Меморандум між представником Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в південних областях Олександром Остапенко та Юридичною клінікою «Veritas» ЧНУ імені Петра Могили.

Захід відбувся за участі декана юридичного факультету Могилянки Дмитра Січка, керівниці Юридичної клініки Олени Каплій та працівників регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області.

У документі визначено основні напрями співпраці, зокрема проведення правоосвітніх заходів, надання консультацій громадянам щодо повноважень та функцій Уповноваженого, надання юридичної допомоги. Також закріплено можливість проходження на базі громадської приймальні в Миколаївській області стажування студентами навчального закладу. Для належного виконання Меморандуму розроблено план спільних заходів на 2022 рік.

Варто зазначити, що співпраця з Юридичною клінікою була налагоджена в 2021 році. Регіональні представники Уповноваженого в Миколаївській області систематично брали участь у заходах, організованих клінікою.