Інтеграційний захід, присвячений Всесвітньому дню біженців, на базі юридичної клініки «Veritas» ЧНУ імені Петра Могили

19 червня 2024 року Юридична клініка «Veritas» ЧНУ імені Петра Могили спільно з партнером БО «БФ «Стабілізейшн Суппорт Сервісез»» організувала інтеграційний захід, присвячений Всесвітньому дню біженців, який відзначається 20 червня.

Керівниця клініки Олена Каплій провела презентацію «Сучасні міграційні процеси в Україні в контексті війни».

У заходах взяли участь вимушені переселенки й переселенці, зокрема студенти, що мають цей статус, членкині та члени Ради з питань ВПО при Миколаївській міській раді.

Учасниці й учасники обговорили роботу Рад ВПО, виплати й програми підтримки ВПО та розповіли свої історії, а також разом перегнянули фільм.

Тетяна Галушко, ВПО, мешкає в Миколаєві: «Ми під час перегляду документальних кадрів плакали. Упевнені, що кожен мешканець Херсонщини може поділитися особистою історією».

Олена Гришко, членкиня Ради ВПО Мирненської громади, зазначає: «Ми пережили багато, а попереду — ще більше. Маємо купу проблем, які постають перед нами щодня, і ми мусимо вирішувати їх: житло, працевлаштування, освіта дітей тощо. Дякую за сьогоднішнє знайомство з Радою ВПО Миколаївщини, тепер будемо спілкуватися та обмінюватися інформацією».