Про виробничу практику студентів на базі Юридичної клініки для студентів-магістрів юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили в дистанційному форматі

20 червня 2022 року з нагоди відзначення 20 червня Всесвітнього дня біженців студенти юридичної клініки “Veritas” ЧНУ імені Петра Могили долучилися до онлайн-тренінг на тему «Особливості комунікації з вразливими верствами населення», який провели наші партнери-юристки сектору «Миколаївське бюро правової допомоги №1» Миколаївського місцевого центру з надання БВПД завідувач сектору Матвєєва Надія та головний юрист Заінчковська Валентина.

Учасниками й учасницями онлайн-заходу стали практиканти виробничої практики-1 та клініцисти юридичної клініки “Veritas” ЧНУ імені Петра Могили. Онлайн-майданчиком для зустрічі стала платформа Zoom.

Під час дистанційного правопросвітницького заходу присутні покращили свої знання з таких питань:

1. Ефективна комунікація: поняття, характеристики, інструменти
  2. Емпатія
  3. Комунікація з ВПО, біженцями та особами, які потребують додаткового захисту
  4. Комунікація з екскомбатантами АТО/ООС та особами, що мають посттравматичний синдром

Після завершення основної частини зустрічі майбутні правники обговорили загальні рекомендації щодо спілкування з особами з інвалідністю (з людьми, які мають порушення зору та слуху). Додатково слухачі дізналися про «СЕРВІС УТОГ» та Реєстр перекладачів жестової мови, які будуть корисні при майбутній юридичній діяльності в судах.

Майбутні юристи, які уже зараз надають консультації у своїй юридичній клініці, дізналися про можливість проходження сертифікованого онлайн-курсу “Комунікація з вразливими верствами населення” на платформі дистанційного навчання системи безоплатної правової допомоги.

Виробнича практика-1 була розпочата 6 червня та щодня студенти є учасниками цікавих та актуальних вебінарів, тренінгів, зустрічей з юристами-практиками та отримують навички надання правової інформації та правової допомоги.