Підготовче відділення

1-й корпус, каб. 1-107,
(0512) 24-41-89

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

Підготовче відділення Чорноморського національного університету імені Петра Могили проводить курси підготовки до вступу за наступними напрямками:

•  підготовчі курси з поглибленого вивчення предметів шкільної програми (для успішного складання ЗНО);
  •  підготовчі курси для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра;
  •  підготовка іноземних студентів до вступу.

Підготовчі курси з поглибленого вивчення предметів шкільної програми проводяться з таких предметів:

• українська мова;
  • українська література;
  • англійська мова;
  • математика;
  • історія України;
  • географія;
  • біологія;
  • хімія;
  • фізика.

Підготовчі курси для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра готуватимуть Вас до складання тесту ЄВІ (англійської мови).

Кількість абітурієнтів у групах не перебільшує двадцяти п’яти осіб, а в групах з іноземної мови – не більше п’ятнадцяти.

Загальна вартість курсів залежить від обраних предметів та відповідає ухваленому кошторису.

Підготовчі курси проводяться:

• у будні дні (жовтень-травень) – навчання з 16.00 до 19.00.
  • щосуботи (жовтень-травень) – навчання з 9.00 до 15.00 (залежно від кількості обраних предметів).

Для охочих створюємо нові групи на короткий термін (інтенсив). Навчання переважно у будні дні.

Запис на курси починається з 10 вересня кожного року.
Орієнтовний початок курсів – середина жовтня.

Перед початком курсів проводяться організаційні збори. На них потрібно мати при собі:

•  паспорт або ID карту з додатком (за відсутності ‒ свідоцтво про народження) – копія;
  •  ідентифікаційний код – копія;
  •  1 фото 3*4 (для перепустки).

Оплата за курси здійснюється після укладання договору виключно через Банк за реквізитами.

З вами працюють:

1. Олійник Ірина Анатоліївна – завідувач відділення;
  2. Говорова Дар`я Юріївна – провідний фахівець.

фото 1.jpg

Контактні дані:

Посилання на сайт (вкладка «Абітурієнту», «Підготовче відділення»)
pv.chmnu@gmail.com
(0512) 24-41-89
сторінка – «Підготовче відділення ЧНУ ім. Петра Могили»
група «Підготовче відділення ЧНУ ім. Петра Могили»
Профіль «Підготовче Могилянка»
Google Drive
м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10 (Головний корпус, каб. 1-107, «Підготовче відділення»)

До університету можна доїхати:

• на маршрутних таксі № 2, 40, 44, 81, 82;
  • тролейбусом № 6 до зупинки «вул. Акіма».

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …