Студенти-магістри в межах виробничої практики магістерського рівня та учасники юридичної клініки «Veritas» долучилися до вебінару «Парламентський нагляд та контроль за дотриманням прав ВПО з боку Уповноваженого ВРУ з прав людини»


Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну 24 лютого 2022 року спричинило нову хвилю вимушеної зміни місця проживання мільйонами українських громадян, які, рятуючи своє життя та членів сім’ї, були змушені переміститися в пошуках безпечних умов життя та адаптуватися в нових реаліях сьогодення.
За таких умов внутрішньо переміщені особи потребують особливої уваги й допомоги зі сторони держави, небайдужих громадян, громадських організацій та міжнародної спільноти.
Таким чином для студентів у межах виробничої практики магістерського рівня та клініцистів юридичної клініки «Veritas» був проведений вебінар «Парламентський нагляд та контроль за дотриманням прав ВПО з боку Уповноваженого ВРУ з прав людини».
Спікеркою є наша постійна партнерка – регіональна представниця в південних областях Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Світлана Одінцова.
Серед розглянутих питань:

  • Кому надано повноваження щодо контролю та нагляду за дотриманням прав ВПО?
  • Поняття ВПО.
  • Статистика щодо ВПО.
  • Довідка та матеріальна Допомога
  • Гуманітарна допомога
  • Вiдновлення документiв
  • Працевлаштування та матерiальна допомога (затримки в отриманні)
  • Внесення змін у довідку (зміна місця проживання)
  • Отримання допомоги на платформі єДопомога (міжнародні фонди)
  • Розглянуто моніторинг 3 територіальних громад Миколаївської обл.

Також Світлана Одінцова підготувала довідник, у якому зібрана інформація про пункти видачі гуманітарної допомоги на території Миколаївської області та інші контакти, які можуть стати корисними для миколаївців.
Інформація для формування довідника отримана з офіційних джерел, зокрема від районних військових адміністрацій області та Миколаївської міської ради станом на 28 червня 2022 року та залишається актуальною.
Телефон гарячої лінії для звернень громадян – 0800-50-17-20.

Події та оголошення


липня
7
Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили! Коли? – 07 липня 2022 Початок о 15.00 Де? – Онлайнова зустріч Ідентифікатор конференції: 3106988262 Пароль: JP1aZb Майбутні студенти, Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ …

липня
4
Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”

Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”. Коли? – 4 липня (понеділок) 2022 року. Початок о 17:00. Де? – Платформа Zoom Ідентифікатор конференції: 835 5670 0990 Код доступу: Db05xH Цільова аудиторія: втупники на магістерські …

липня
5
Факультет комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на онлайнову зустріч

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на онлайн-зустріч. Коли? – 5 липня 2022. Початок об 11:00. Де? – Онлайнова зустріч. Під час заходу можна дізнатися про ряд важливих питань, зокрема: –особливості освітніх програм та спеціальностей; …