Регіональний акселератор GCIP


 

Глобальна програма чистих технологій для малих та середніх підприємств в Україні (GCIP Ukraine)

 Регіональний акселератор GCIP
(Центр інновацій, технологій та інноваційних стартапів)
у Миколаївській області на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили
за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO)
оголошує конкурс стартап-проєктів

 

Хто і як може подати заявку?

Заявки приймаються з 01 липня по 10 серпня 2021 року.

До участі у конкурсі запрошуються студенти ЗВО, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на сторінці проекту на сайті університету або за посиланням.

Обмеження до стартапів, що пропонуються для участі в конкурсі:

Стартап-проєкти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

Інноваційна розробка може представляти собою продукт, технологію, методологічний підхід, програмне забезпечення, дизайн проект. Стартап-проєкти не мають бути проектами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.

 

Що отримають учасники Програми?

  • допомога авторам інноваційних ідей на шляху від ідеї до побудови бізнес-моделі;
  • створення професійних презентацій стартап-проєктів;
  • можливість налагодити контакти з фахівцями та керівниками у конкретній галузі;
  • пошук інвесторів, галузевих консультантів;
  • сприяння у встановленні контактів з місцевими підприємствами;
  • інноваційний коворкінг: забезпечення приміщенням (онайн-платформою) для проведення семінарів, тренінгів, розміщення проєктних груп;
  • консультування щодо комерціалізації інноваційного продукту, маркетингової діяльності, пошуку інвестицій;
  • фінансова підтримка у виготовленні прототипів, комерціалізації інноваційного продукту.

Навчальна програма передбачає заняття з основ підприємництва, маркетингу, розробки презентацій та її представлення, інтелектуальної власності та залучення інвестицій.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

«Глобальна інноваційна програма екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України» (GCIP Ukraine) є частиною глобальної ініціативи, спрямованої на просування інноваційних технологій та створення екосистеми підтримки інноваційного підприємництва. З січня 2019 року ЮНІДО за підтримки ГЕФ розпочало впровадження Проекту в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством екології та природних ресурсів України та Державною інноваційною фінансово-кредитною установою. Проект відповідає пріоритетам національної політики України та ГЕФ.

 

Регіональний акселератор GCIP для інновацій,
технологій та стартапів
у Миколаївській області
м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10

Контакти:
Координатор проекту – к.т.н. Анна Алексєєва
Асистент проекту – Діана Крисінська
+380977325864
reg.gcip.mykolayiv@gmail.com

Події та оголошення


липня
8
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої-наукової програми “Публічне управління та адміністрування” за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 …

червня
10
Вебінар з природоохоронної тематики «Екологічний моніторинг заповідних територій Миколаївського Причорномор`я»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ГО “Агентство регіонального розвитку “Причорномор’я” За участі Відкритого Університету Майдану, Південної філії Інституту національної пам’яті та Національного природного парку “Білобережжя Святослава” За підтримки Британської Ради в Україні Розпочинають проєкт соціальної дії Еко-Фест “Кінбурнcька …

червня
10
Приєднуйтесь до Міжнародної наукової конференції “Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору”

10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» відбудеться Міжнародна наукова конференція  «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору». Метою конференції є дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення …