Про круглий стіл щодо початку ІІ-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених


У серпні 2022 року представники юридичної клініки «Veritas» ЧНУ імені Петра Могили долучилися до круглого столу з нагоди початку другого Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни і повоєнного відновлення». Зустріч відбулася через дистанційну платформу ZOOM.

Під час заходу було обговорено перелік актуальних питань, зокрема :
загальний контекст проблематики за темою з позицій різних зацікавлених сторін та представлено інформацію про проведення поточного Конкурсу.

Серед спікерів виокремлюються Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних і економічних прав Олена Колобродова; Директор Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України» проф. Володимир Устименко; Програмна експертка Програми розвитку ООН в Україні, очільниця команди напряму «Демократичне врядування» Олена Урсу та спеціаліст із питань бізнесу і прав людини Програми розвитку ООН Сініша Мілатович; Заступниця Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць; Заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов; представники Міністерства економіки України, закладів вищої освіти та наукових установ, бізнес-об’єднань і громадських організацій.
А також переможці І-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-річчя Незалежності України поділились досвідом своєї
участі та окреслили питання впровадження наукових здобутків.