Стажисти юридичної клініки «Veritas» відвідали тренинг «Порядок та умови компенсації за пошкоджені та знищенні обʼєкти нерухомого майна. Юридичні аспекти»

16 листопада 2023 року клініцисти-стажери юридичної клініки «Veritas», студенти юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили відвідали тренінг від Норвезької ради у справах біженців на тему: «Порядок та умови компенсації за пошкоджені та знищенні обʼєкти нерухомого майна. Юридичні аспекти»

За результатами тренінгу стажери ознайомилися і перейняли досвід з таких питань:

– законодавство у сфері компенсації за пошкоджені та знищені обʼєкти майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України;

– вчинення підготовчих дій для отримання компенсації за пошкоджене/зруйноване майно. Повідомлення про пошкоджене майно. Заява про виплату за пошкоджене/ зруйноване майно;

– проблемні питання при отриманні компенсації за пошкоджене та зруйноване майно.

А також проходили практичні завдання за допомогою ігрової платформи «Kahoot!», що остаточно закріпило набутті знання.

Дякуємо Норвезькій раді у справах біженців в Україні,за такий надзвичайно важливий у сьогоденні тренінг,адже в умовах воєнного часу людям важливо знати про «Порядок та умови компенсації» ,і куди саме звертатися за допомогою!

Дуже корисно!