Вебінар на тему: «Інтелектуальна власність та як її захистити” для клініцистів ЮК “Veritas”

28 квітня 2023 року всі охочі студенти юридичного факультету, клініцисти юридичної клініки «Veritas» ЧНУ імені Петра Могили мали змогу відвідати вебінар, присвячений Всесвітньому дню книги й авторського права та Міжнародному дню інтелектуальної власності на тему «Інтелектуальна власність та як її захистити».

Спікеркою зустрічі є Наталія Деніс, успішна юристка у сфері інтелектуальної власності, консультантка з питань прав інтелектуальної власності, дала визначення терміну  «інтелектуальна власність» (ІВ); розповіла про її основні види – авторське право, патенти, торговельні марки, промислові зразки та детально зупинилась на кожному з них.

Проаналізувала законодавчу базу захисту інтелектуальної власності в Україні – Закони України та Міжнародні договори та угоди, у яких Україна є учасником.

Пані Наталія звернула увагу на особливості подання заявки на отримання права на ІВ; реєстрації та охорони прав на ІВ.

Розглянула питання власності прав на штучний інтелект та значення захисту прав ІВ.

Спікерка поділилася практичними порадами щодо захисту прав інтелектуальної власності в електронному середовищі.

Також студенти дізналися про особливості реєстрації своєї торгової марки; які дії можна виконати для захисту своєї ІВ вже на початковому етапі; які ризики можуть виникнути при порушенні прав на ІВ та як їх уникнути; чи можна заробляти на своїй інтелектуальній власності.

Дякуємо пані Наталії за чудову можливість отримати цінні поради для майбутніх юристів та корисно проведений час!