Вітаємо клініцистку Марію Самойленко з другим місцем у конкурсі «Найкращий клініцист 2022-2023 навчального року»

Нещодавно були оголошені результати конкурсу «Найкращий клініцист 2022-2023 навчального року», організованого Асоціацією юридичних клінік України (АЮКУ). Конкурс тривав з 1 жовтня 2022 року до 31 травня 2023 року та об’єднав клініцистів з усієї України.

АЮКУ започатковує конкурс «Найкращий кілініцист року»

Конкурс мав на меті залучити студентів до юридичного клінічного руху та активізувати їх діяльність в юридичних клініках та заходах під егідою АЮКУ. Подавати свою кандидатуру на участь у конкурсі мали можливість усі студенти юридичних клінік України, що є членами АЮКУ.

Активності студентів-клініцистів оцінювались у межах п’яти категорій:

– участь у заходах АЮКУ;

– правопросвіта;

– надання правової допомоги;

– наукова робота у сфері юридичної клінічної практики;

– інші заходи.

За кожну активність Конкурсна комісія нараховувала бали, які в сумі визначили трьох найкращих клініцистів року. Переможцями конкурсу визнаються студенти, які за результатами оцінювання усіх критеріїв набрали найбільші бали. Ті, хто посідає призові місця, отримують дипломи та грошову винагороду.

Клініцистка юридичної клініки «Veritas» Марія Самойленко посіла друге місце в конкурсі і отримала грошовий приз у сумі п’ять тисяч гривень.

Завдяки своїй постійній плідній праці, бажанню саморозвиватися та наполегливості Марія Самойленко гідно представила юридичну клініку Чорноморського національного університету імені Петра Могили та виборола перемогу.

Керівниця юридичної клініки «Veritas», кандидатка юридичних наук Олена Каплій завжди допомагає і підтримує своїх клініцистів та мотивує їх розвиватися і досягати цілей на власному прикладі.

Вітаємо нашу активну клініцистку з таким досягненням і бажаємо нових звершень та успіхів у подальшій професійній діяльності! Дякуємо АЮКУ за чудову можливість для студентів-правників випробувати свої сили та проявити себе!