Про участь Юридичної клініки «Veritas» юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили онлайн-конференції «Антикорупція у вищій освіті»

11 травня 2022 року керівниця Юридичної клініки «Veritas» юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили Олена Каплій взяла участь онлайн-конференції «Антикорупція у вищій освіті», яку було проведено Асоціацією юридичних клінік України спільно з Національне агентство з питань запобігання корупції.

У межах конференції організатори поділились унікальними напрацюваннями та обговорили корупційні ризики у вищій освіті та способи їх мінімізації, а також представлено перелік документів, зокрема:

– Реєстр корупційних ризиків вищої освіти в Україні;

– ТОП корупційних ризиків у вищій освіті;

– Дослідження інституту антикорупційного уповноваженого в університеті;

– Правопросвітнє відео та постери із взаємодії студентства та антикорупціного уповноваженого у вишах.

Конференція відбулася в межах проєкту «Антикорупція у вишах: від визначення ризиків до їх подолання», що реалізувався Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві з Національне агентство з питань запобігання корупції.

Юридична клініка «Veritas» ЧНУ імені Петра Могили є членом Асоціації юридичних клінік України.

Запис можна переглянути за посиланням