Студенти юридичного факультету відвідали кінотренінг на тему: «Медіація – сучасний спосіб вирішення конфліктів»

4 жовтня 2023 року клініцисти юридичної клініки «Veritas», студенти юридичного факультету та усі охочі відвідали кінотренінг на тему: «Медіація – сучасний спосіб вирішення конфліктів», присвячений Дню юриста.

Спікерка – клініцистка, відповідальна за правову просвіту юридичної клініки «Veritas», студентка четвертого курсу Марія Самойленко, представила новий вид інтерактивного заходу, на якому студенти дивились та обговорювали анімаційний мініфільм і фільм про медіацію, відзнятий Українським Центром Медіації.

Завдяки використанню формату Street Law, візуалізації матеріалу, застосуванню методів (мозковий штурм, дискусія, розбір практичних ситуацій, аналіз історій, обговорення, рефлексія), а також постійній активній взаємодії між спікеркою та аудиторією студенти добре засвоїли матеріал.

Захід вийшов максимально ефективний і продуктивний!