Представники Юридичної клініки «Veritas» провели онлайн-конференцію для студентів-юристів «Soft skills у студентів-юристів. Навички важливі для роботодавців»

16 лютого 2022 року клініцисти Юридичної клініки «Veritas» разом із її очільницею Оленою Каплій провели онлайн-конференцію для студентів юридичного факультету на тему «Soft skills у студентів-юристів. Навички важливі для роботодавців».

Розглянули базові питання, зокрема що саме включають в себе так звані «м’які» навички, як їх розвинути, адже вони є дійсно важливими для майбутньої професії та виражаються в здібності до прояву комунікативних, когнітивних та організаційних умінь.

Загалом, усі хто присутні відзначили, що тема є досить цікавою та актуальною. Загалом слухачам захід сподобався та виявився корисним. Учасники винесли для себе, що такі «скіли» необхідні для швидкого вирішення проблем, наявності мотивації, можливості ефективно керувати часом, а також логічно та системно мислити.