Робота у базі Web of Science


Робота ЧНУ імені Петра Могили спрямована на підвищення результативності наукових досліджень, важливою складовою якої є робота з науко метричними базами даних та публікаційна активність наших вчених.

Шановні колеги, успішність наукових досліджень та публікацій в значній мірі залежить як від інформаційної насиченості та якості обраної для роботи бази даних, так і від наукового журналу. Web of Science – це визнана на міжнародному рівна база даних, яка включає кращі наукові журнали. Робота у даній науко метричній базі значно розширює можливості сучасних вчених. По-перше, вона надає можливість ознайомитися з найновішими дослідженнями та публікаціями. По-друге, Web of Science допомагає обрати «правильне» видання, де ви зможете оприлюднити результати власних досліджень, заявити про себе на міжнародному рівні. Публікації у фахових журналах, які зареєстровано у Web of Science значно підвищують рівень вченого та його авторитет у науковому середовищі.

ЧНУ імені Петра Могили входить до переліку кращих навчальних закладів України, яким було надано доступ до платформи Web of Science, згідно наказу МОН України!

Web of Science  та ресурс  In Cites Journal Citation Reports доступні на кожному комп’ютері з IP-адресом університету!

Science Citation Index Expanded (1970-2016)
Social Science Citation Index (1970-2016)
Arts and Humanities Citation Index (1975-2016)
Conference Proceedings Citation Index (1990-2016)
Book Citation Index (2003-2016)
Scielo Citation Index (1980-2016)
Emerging Sources Citation Index (2015-2016)
Derwent Innovations Index (1963-2016)
MEDLINE (1950-2016) та інші.

Презентація Ірини Тихонкової «Можливості платформи  Web of Science для якісних наукових досліджень» розміщенo в локальній мережі за адресою:

Exchange →e_library→ ChNU10_04_2017.pdf

Заходи по роботі з Web of Science

2018 рік

Запрошуємо на першу у 2018 році серію вебінарів про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science для наукової діяльності! Для участі необхідна попередня реєстрація. Після якої на вказану вами електронну скриньку прийде лист з посиланням, за яким необхідно перейти за 5-10 хвилин до початку. NB! Початок о 14:00 за київським часом.

Операційні системи нижче ХР не підтримуються програмою Webex. Просимо знайти комп’ютер з достатнім програмним забезпеченням та колонками або виводом звуку заздалегідь. Хорошою практикою є колективний перегляд вебінарів в бібліотеках або коворкінгах.

Вебінари безкоштовні. Видачу сертифікатів не передбачено. Якщо ви розпочинаєте знайомство з ресурсами Web of Science, бажано планувати участь у всіх трьох заходах, оскільки інформація пов’язана і не повторюється! Реєстрація потрібна на кожен захід окремо.
Доповідач – к.б.н. Тихонкова Ірина фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics

Розклад вебінарів

30 січня 2018 14:00
Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science
Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

Реєстрація на перший вебінар – Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science

31 січня 2018 14:00
Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень. На що звернути увагу при написанні статті.
Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?

Реєстрація на другий вебінар – Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень 

1 лютого 2018 14:00
Тема:  Зберігання та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи.
Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID  та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Профіль організації в Web of Sciencе. Як створити звіт за публікаціями свого відділу.

Реєстрація на третій вебінар – Зберігання та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи

 

2017 рік

29.11.2017 о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбувся тренінг з користування міжнародними базами даних.

З 28 листопада усі зацікавлені мали шанс стати учасниками першої серії (3 вебінари) україномовних семінарів по роботі з базою Web of Science для наукової діяльності, що дозволить ефективно використовувати платформу!

28 листопада – Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science.

29 листопада – Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.

30 листопада – Тема: ResearcherID  та EndNote – генеруємо публікаційні звіти з радістю.

Записи спеціалізованих вебінарів українською (з 2017 року) є на

YouTube-каналі Clarivate Analytics

Навчальна інформація по роботі у WoS

Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень: (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, Researcher ID) 

База даних Web of Science. Інструкція користувачу.

Події та оголошення


Лютий
14
Програма конференції “Інтелектуальні інформаційні системи – 2018”.

Шановні викладачі та студенти! До вашої уваги остаточна програма конференції “Інтелектуальні інформаційні системи – 2018”. Програма конференції ІІС-2018

Лютий
15
Лекція кардіохірурга Бориса Тодурова!

Шановні студенти, співробітники та гості університету! ЧНУ імені Петра Могили запрошує вас на лекцію заслуженого лікаря України, професора Бориса Тодурова, яка відбудеться 15 лютого 2018 року об 11.00 у читальній залі університету. Доктор медичних наук, професор Борис Михайлович є керівником …

Січень
30
Нова серія вебінарів по роботі у Web of Science!

Шановні колеги науковці, студенти та аспіранти університету! Запрошуємо на першу у 2018 році серію вебінарів про можливості ресурcів і інструментів на платформі Web of Science для наукової діяльності (оновлена серія, що була в листопаді 2017) яка розпочнеться 30 січня о …