Робота у базі Web of Science - ЧНУ iм. Петра Могили

Робота у базі Web of Science

Робота ЧНУ імені Петра Могили спрямована на підвищення результативності наукових досліджень, важливою складовою якої є робота з науко метричними базами даних та публікаційна активність наших вчених.

Шановні колеги, успішність наукових досліджень та публікацій в значній мірі залежить як від інформаційної насиченості та якості обраної для роботи бази даних, так і від наукового журналу. Web of Science – це визнана на міжнародному рівна база даних, яка включає кращі наукові журнали. Робота у даній науко метричній базі значно розширює можливості сучасних вчених. По-перше, вона надає можливість ознайомитися з найновішими дослідженнями та публікаціями. По-друге, Web of Science допомагає обрати «правильне» видання, де ви зможете оприлюднити результати власних досліджень, заявити про себе на міжнародному рівні. Публікації у фахових журналах, які зареєстровано у Web of Science значно підвищують рівень вченого та його авторитет у науковому середовищі.

ЧНУ імені Петра Могили входить до переліку кращих навчальних закладів України, яким було надано доступ до платформи Web of Science, згідно наказу МОН України!

Web of Science  та ресурс In Cites Journal Citation Reports доступні на кожному комп’ютері з IP-адресом університету!

Science Citation Index Expanded (1970-2016)
Social Science Citation Index (1970-2016)
Arts and Humanities Citation Index (1975-2016)
Conference Proceedings Citation Index (1990-2016)
Book Citation Index (2003-2016)
Scielo Citation Index (1980-2016)
Emerging Sources Citation Index (2015-2016)
Derwent Innovations Index (1963-2016)
MEDLINE (1950-2016) та інші.

Презентація Ірини Тихонкової «Можливості платформи  Web of Science
для якісних наукових досліджень» розміщенo в локальній мережі за адресою:

Exchange →e_library→ChNU10_04_2017.pdf

Заходи по роботі з Web of Science

29.11.2017 о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили, в приміщенні аудиторії 1-202A (аудиторія MOODLE) відбувся тренінг з користування міжнародними базами даних.

З 28 листопада усі зацікавлені мали шанс стати учасниками першої серії україномовних семінарів по роботі з базою Web of Science для наукової діяльності, що дозволить ефективно використовувати платформу!

Три вебінари в серії.

28 листопада 16:15 Київський час

Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science.

Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

29 листопада 16:15 Київський час

Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.

Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?

30 листопада 16:15 Київський час

Тема: ResearcherID  та EndNote – генеруємо публікаційні звіти з радістю.

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця. Авторські профілі ResearcherID  та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Гра з метаданими та як створити звіт за публікаціями свого відділу.

Реєстрація: тут

Додатково, вранці 28-30 – листопада  було заплановано серії російською мовою, розклад та умови отримання сертифікату  за посиланням

Записи спеціалізованих вебінарів українською є на YouTubeканалі

Навчальна інформація

Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень: (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, Researcher ID)

База даних Web of Science. Інструкція користувачу.

грудня
Відкриття фотовиставки

5 грудня о 12.00 відбудеться відкриття фотовиставки! Виставка триватиме з 4 по 8 грудня 2017 року у холі 5 корпусу. Студентське голосування за найкращі роботи відбудеться 6 і 7 грудня на великій перерві у холі 5 корпусу. Організатор виставки: кафедра …

грудня
Speaking club

Are you ready for our next Speaking club? December, 7 it will happen as usual at 15.30 in 11-310 come and relax with us, meet new friends, speak with our Peace Corp volunteer Melanie and express yourself!