Робота у базі Web of Science


Робота ЧНУ імені Петра Могили спрямована на підвищення результативності наукових досліджень, важливою складовою якої є робота з науко метричними базами даних та публікаційна активність наших вчених.

Шановні колеги, успішність наукових досліджень та публікацій в значній мірі залежить як від інформаційної насиченості та якості обраної для роботи бази даних, так і від наукового журналу. Web of Science – це визнана на міжнародному рівна база даних, яка включає кращі наукові журнали. Робота у даній науко метричній базі значно розширює можливості сучасних вчених. По-перше, вона надає можливість ознайомитися з найновішими дослідженнями та публікаціями. По-друге, Web of Science допомагає обрати «правильне» видання, де ви зможете оприлюднити результати власних досліджень, заявити про себе на міжнародному рівні. Публікації у фахових журналах, які зареєстровано у Web of Science значно підвищують рівень вченого та його авторитет у науковому середовищі.

ЧНУ імені Петра Могили входить до переліку кращих навчальних закладів України, яким було надано доступ до платформи Web of Science, згідно наказу МОН України!

Web of Science  та ресурс  In Cites Journal Citation Reports доступні на кожному комп’ютері з IP-адресом університету!

Science Citation Index Expanded (1970-2016)
Social Science Citation Index (1970-2016)
Arts and Humanities Citation Index (1975-2016)
Conference Proceedings Citation Index (1990-2016)
Book Citation Index (2003-2016)
Scielo Citation Index (1980-2016)
Emerging Sources Citation Index (2015-2016)
Derwent Innovations Index (1963-2016)
MEDLINE (1950-2016) та інші.

Презентація Ірини Тихонкової «Можливості платформи  Web of Science для якісних наукових досліджень» розміщенo в локальній мережі за адресою:

Exchange →e_library→ ChNU10_04_2017.pdf

Заходи по роботі з Web of Science

2018 рік

Літня серія вебінарів по ефективному використанню Web of Science скоро розпочнеться!

За традицією вебінари починаються о 16:15, вони безкоштовні, можна прослухати всі (реєструватися на кожен окремо) або лише той що більше зацікавив. Тривалість до 1 години, українською мовою. Необхідна попередня реєстрація.
Запитання можна поставити під час реєстрації на вебінари.
На вказану під час реєстрації електронну пошту надійде запрошення за яким необхідно перейти за 5-10 хвилин до початку вебінару. Налаштування звуку можна переглянути ТУТ.
Сертифікати не передбачено, проте також з 19 червня заплановано серії вебінарів російською мовою за участь у яких є можливість отримати сертифікат розклад можна переглянути тут. 
Операційна система ХР не підтримується – знайдіть можливість долучитися до вебінару з відповідного пристрою, що дає можливість прослухати звук.

 

19 червня,  час:  16:15
Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця.
Тези: Базові та розширені можливості пошуку наукової літератури. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Отримання повного тексту можливості Kopernio. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.
Зареєструватися

20 червня, час: 16:15
Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень. 
Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання, як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?
Зареєструватися

21 червня, час 16:15
Тема: Аналіз публікаційної діяльності установи і науковця
Тези: Публікаційна активність установи: ідентифікація робіт, профіль організації, оцінка. Підготовка статистики установи для участі у конкурсі МОН на отримання доступу до Web of Science. Авторській ідентифікатор ResearcherID: створення, наповнення, редагування, використання
Зареєструватися

 

Архів

Інформація для ознайомлення

Вибрані частини вебінарів можна переглянути на

YoutTube “Clarivate Analytics українською”

2018 рік

Серії вебінарів російською мовою: 28-31 травня: Серия 1: Информационные инструменты для авторов научных публикаций (Основные навыки работы с информационной платформой Web of Science: поиск научной информации; Подбор и оценка журнала для публикации научных результатов; Поиск публикаций и показатели деятельности ученого в Web of Science). Серия 2: Информационные инструменты для анализа научной деятельности (Дополнительные возможности платформы Web of Science для анализа научной литературы; Профиль организации в Web of Science: возможности, создание, корректрировка; Возможности InCites для оценки научной деятельности страны, организации, ученого). Серия 3: Практические рекомендации по публикации в международных журналах (Как выбрать лучший журнал для своей научной публикации и избежать недобросовестных журналов; Основные требования к публикациям в международных журналах: технические аспекты; Основные требования к публикациям в международных журналах: структурные и содержательные аспекты)

16 травня – вебінар: Обережно публікація у міжнародному виданні! Тези: Підбір і оцінка наукових видань за певною тематикою. Атрибути та якісні показники сучасного міжнародного видання. Приклади хижацьких видань. Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection.

Серії вебінарів російською мовою: 23-27 квітня: Серия 1: Информационные инструменты для авторов научных публикаций. Тема №1: Подбор и анализ научной литературы по базе данных Web of Science Core Collection. Тема №2: Подбор и оценка журнала для публикации научных результатов. Тема №3 : Авторский идентификатор ResearcherID: назначение, создание, функции. Тема №4: Оформление публикаций по форматам международных изданий или по ГОСТу (EndNote Online).

Серия 2: Информационные инструменты для анализа научной деятельности. Тема №1: Работа с международной патентной информацией (Derwent Innovation Index). Тема №2: Дополнительные возможности платформы Web of Science. Тема №3: Создание и поддержка профиля организации в Web of Science. Тема №4: Профессиональная оценка публикационной активности (InCites).

Серия 3: Практические рекомендации по публикации в международных журналах. Тема №1: Как избежать публикации в недобросовестном журнале. Тема №2: Основные требования к публикациям в международных журналах – ч. 1. Тема №3: Основные требования к публикациям в международных журналах – ч. 2.

Третя серія україномовних вебінарів про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science для наукової діяльності (доповідач – к.б.н. Тихонкова Ірина фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics):

24 квітня – Тема : Все про Researcher ID: створення, підтримання,використання. Тези: Авторській ідентифікатор ResearcherID. Як створити, додати публікації, які типи документів можна додавати, що дозволяє визначати, як підтримувати в актуальному стані, як можна використовувати.

25 квітня – Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science. Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Отримання повного тексту можливості Kopernio. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

26 квітня – Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень. Тези:  Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?

24 квітня – Тема: Все про ResearcherID: створення, підтримання,використання. Тези: Авторській ідентифікатор ResearcherID. Як створити, додати публікації, які типи документів можна додавати, що дозволяє визначати, як підтримувати в актуальному стані, як можна використовувати.

25 квітня – Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science. Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Отримання пового тексту можливості Kopernio. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

26 квітня  – Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень. Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?

Друга серія україномовних вебінарів про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science для наукової діяльності (доповідач – к.б.н. Тихонкова Ірина фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics):

12 березня – Тема: Пошук і аналіз наукової літератури у Web of Science. Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Використання фільтрів і тегів для отримання необхідних даних, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

13 березня – Тема: Публікація результатів власних досліджень. На що звернути увагу при доборі видання та написанні статті. Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Вартість публікаціі. Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science і як не стати жертвою хижацького видання.

14 березня – Тема: Збереження та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи. Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Створення та доповнення профіль організації в Web of Sciencе. Аналіз досягнень установи. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців.

Перша серія україномовних вебінарів про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science для наукової діяльності (доповідач – к.б.н. Тихонкова Ірина фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics):

30 січня – Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science. Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

31 січня – Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень. На що звернути увагу при написанні статті. Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?

1 лютого – Тема:  Зберігання та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи. Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID  та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Профіль організації в Web of Sciencе. Як створити звіт за публікаціями свого відділу.

 

2017 рік

29.11.2017 о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбувся перший тренінг з користування міжнародними базами даних.

З 28 листопада усі зацікавлені мали шанс стати учасниками першої серії (3 вебінари) україномовних семінарів по роботі з базою Web of Science для наукової діяльності, що дозволить ефективно використовувати платформу!

28 листопада – Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science.

29 листопада – Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.

30 листопада – Тема: ResearcherID  та EndNote – генеруємо публікаційні звіти з радістю.

Записи спеціалізованих вебінарів українською (з 2017 року) є на

YouTube-каналі Clarivate Analytics

Навчальна інформація по роботі у WoS

Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень: (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, Researcher ID) 

База даних Web of Science. Інструкція користувачу.

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …