Керівниця юридичної клініки «Veritas» Чорноморського національного університету імені Петра Могили Олена Каплій узяла участь у тренінгу “Адвокація: як залучати людей до творення змін”


Протягом 12-13 вересня 2022 року керівниця юридичної клініки «Veritas» Чорноморського національного університету імені Петра Могили Олена Каплій пройшла тренінг «Адвокація: як залучати людей до творення змін». Цей проєкт реалізується асоціацією «Голос Жінок і Лідерство. Український Жіночий Фонд» (Ukrainian Women’s Fund Міжнародний фонд «Відродження»).

Протягом навчання отримала практичний досвід організації адвокаційних кампаній у правничій діяльності та привнесення цього досвіду до студентської юридичної спільноти. Також було розглянуто цікавий інструмент «Піраміда залучення» та різновиди дій, до яких ми залучаємо свою аудиторію в рамках адвокаційної кампанії.

Особливо цікаво застосувати знання в правопросвітницькій діяльності з вуличного кампейнінгу як інструменту привернення уваги та впливу на ключових гравців. Різновиди онлайн та оффлайн акцій для підсилення адвокаційних кампаній в правничій діяльності.

Долученість до реалізації проекту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» як керівниці клініки вимагає знань для проведення ефективних адвокаційних кампаній, особливо щодо впровадження Резолюції 1325.

Проєкт фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії.

Події та оголошення


серпня
19
Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту ОПП «Право» магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». Коли? – 19 серпня 2022 року Де? – Zoom-конференція Відгуки на освітньо-професійну програму також …

липня
7
Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили! Коли? – 07 липня 2022 Початок о 15.00 Де? – Онлайнова зустріч Ідентифікатор конференції: 3106988262 Пароль: JP1aZb Майбутні студенти, Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ …