Загальна інформація


Інформація про Університетську поліклініку ЧНУ ім. Петра  Могили

Високоспеціалізована та кваліфікована лікарська допомога, широкий спектр медичних та реабілітаційних послуг, комфортні умови та доброзичлива атмосфера, індивідуальний підхід та висока якість обслуговування пацієнтів за помірну ціну.


          Університетська поліклініка Чорноморського національного університету імені Петра Могили – це сучасний, оснащений заклад охорони здоров’я поліклінічно-амбулаторного типу, яка є  структурним підрозділом Університету і стане платформою для надання  високоспеціалізованої і високоякісної медичної допомоги населенню, а також базою для навчання студентів.

          В основу роботи поліклініки покладено комплексний підхід до відновлення здоров’я та європейські протоколи діагностики, лікування та реабілітації. Сформована діагностична та реабілітаційна база,  встановлено обладнання високого рівня. Забезпечена можливість проведення сучасних діагностичних методик обстеження хворих: кабінети функціональних методів дослідження, відео ендоскопії, відеокольпоскопії та УЗД. За призначенням лікаря проводиться широкий спектр медикаментозних, фізіотерапевтичних та фізичних методів лікування пацієнтів, працюють масажні кабінети, реабілітаційні зали, зал ЛФК та механотерапії.

         Прийом ведуть висококваліфіковані спеціалісти – доктори та кандидати медичних наук, професори, доценти, лікарі вищої категорії широко відомі в Україні та за її межами.

          Нашими перевагами також є можливість лікування хворих в умовах денного стаціонару, зручна процедура запису на прийом до одного чи декількох спеціалістів, наявність підготовленого, згідно сучасних стандартів, ввічливого середнього медичного персоналу, комфортна атмосфера, відсутність черг.

          В Університетській поліклініці консультації проводять спеціалісти: сімейний лікар, терапевт, кардіолог, ортопед-травматолог, невропатолог, гастроентеролог, ендоскопіст, гінеколог, психотерапевт, імунолог, алерголог, педіатр, невролог дитячий, дитячий ортопед-травматолог, психіатр дитячий. лікар з функціональної діагностики, фізіотерапевт, психолог, реабілітолог, фізичний терапевт, психолог, логопед.    Проводяться індивідуальні та малогрупові корекційно-розвиткові заняття для дітей з психо-фізичними порушеннями з використанням методик класичноЇ, сенсорної та інтерактивної реабілітації. Займаються діти, які мають проблеми з координацією руху та порушенням ходи, діти з розладами аутистичного спектру, діти з ДЦП, із затримкою психічного розвитку, іншими патологіями, які пов’язані з органічним ураженням структур головного мозку. Маємо вже практичний позитивний результат роботи наших фахівців з конкретними дітьми, а також із дорослими, що потребують нейрореабілітації з хворобами руху та післяінсультними станами.

          Працюють два кабінети з лікувального та оздоровчого масажу. Обладнані три зали, де  використовуються методики, пов’язані з фізичною терапією та кімната для інтерактивної реабілітації для дітей та дорослих. Є балансувальні платформи, бруси для відновлення ходи, шведські стінки, багатофункціональний тренажер КросФіт-Профі, дошки «профілактор Євмінова», механотерапевтичні тренажери для відновлення рухів для всіх типів суглобів, велотренажери. Встановлена «реабілітаційна клітка» – система «Павук», де використовується такий елемент фізичної терапії, як глибока нервово-м’язова стимуляція із застосуванням підвісної системи у просторі, а також різне реабілітаційне приладдя, фітболи, спортивне знаряддя тощо.

          Університетську поліклініку зможуть відвідувати співробітники та студенти ЧНУ імені Петра Могили, їх родичи та знайомі, мешканці міста Миколаєва та області, загалом всі, хто захоче отримати високоспеціалізовану та високоякісну медичну допомогу : консультацію, діагностику та реабілітацію.

               Наші співробітники та студенти зможуть заключати декларації на медичні послуги з сімейним лікарем поліклініки і тоді ця допомога для людини буде безкоштовною. Співробітники ЧНУ імені Петра Могили, які є членами профспілкового комітету університету, будуть мати пільговий пакет на медичні послуги Університетської поліклініки, навіть якщо вони не мають декларації з сімейним лікарем нашої поліклініки. Крім цього люди, які не є нашими співробітниками та студентами, матимуть можливість на платній основі отримати високоспеціалізований та високоякісний медичний кейс (консультація – діагностика – лікування – реабілітація).

 

 

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут