Членкиня юридичної клініки «Veritas» ЧНУ імені Петра Могили Аліна Журавська є учасницею першої юридичної онлайн-платформи з надання безкоштовної юридичної допомоги «Адвокат Народу»

Членкиня юридичної клініки «Veritas», студентка 3 курсу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили Аліна Журавська є учасницею першої юридичної онлайн-платформи в Україні з надання безкоштовної юридичної допомоги «Адвокат Народу».

Ця платформа спрямована на надання безкоштовної правової допомоги  всім громадянам України в умовах воєнного стану. Окрім того, завдяки цьому IT-проєкту, громадяни  отримують відповіді на найактуальніші запитання сьогодення в дописах в соціальних мережах та відео для роз’яснень.

Розподіл заявок  від клієнтів  відбувається в особистому кабінеті кожного юриста й залежить від спеціалізації фахівця та його місця перебування. Членкиня нашої юридичної клініки «Veritas» спеціалізується в таких галузях права, як цивільне, трудове, військове, міграційне право, право соціального забезпечення.

Правові консультації проводяться в дистанційному режимі безпосередньо через телефонну розмову, або ж через месенджери чи електронну пошту.

Цей IT-проєкт дозволяє кожному українцеві отримати відповіді на питання, які їх хвилюють, почувати себе захищеним. Закликаємо юристів та членів юридичної клініки долучатися й бути корисним на правовому полі!

Instagra