Вітаємо переможців національного етапу конкурсу “UP” у межах Міжнародного студентського стажування 2022, організованого Асоціацєю юридичних клінік України

19 травня 2022 року команда Юридичної клініки «Veritas» юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяла участь в онлайн-презентації юридичних есе конкурсу «UP». Пройшовши перший етап відбору есе за темою «Антикорупційний та санкційний комплаєнс», студентки представили свою наукову роботу вибороли можливість змагатись у другому етапі стажування, а саме в офлайн-конкурсі вирішення правових кейсів з 4 командами, який відбудеться після Перемоги!

У лютому 2022 року Асоціація юридичних клінік України оголосила про старт Міжнародного студентського стажування 2022. Стажування є частиною юридичного напряму V Міжнародного наукового конгресу Society of Ambient Intelligence 2022.

Стажування складається з двох етапів: національного та міжнародного. На кожному з них студенти мають виконати дослідницькі (написання юридичного есе) та практичні (вирішення реальних правових кейсів, участь у майстер-класах та воркшопах) завдання. Також учасників чекають різноманітні офлайнові, та онлайнові заходи, призи для мотивації та цікаві кейси.

Цьогорічною тематика є «Комплаєнс система організації в умовах досягнення цілей сталого розвитку».

Команда Юридичної клініки «Veritas» юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили у складі студенток-клініцисток 3 курсу Вікторії Орел, Анни Климчук та наукового керівника Олени Каплій успішно взяли участь у першому етапі.

Науковий доробок­ есеїв на тему «Комплаєнс система організації в умовах досягнення цілей сталого розвитку» успішно пройшло перевірку на плагіат, його опубліковано в науковому виданні V International Scientific Congress Society of Ambient Intelligence 2022.

Cтудентське стажування проводиться за підтримки OSCE Project Co-ordinator in Ukraine. Учасники двох етапів отримають сертифікат Міжнародного студентського науково-практичного стажування.

Бажаємо команді подальших успіхів та наснаги у боротьбі за перше місце! Пишаємось нашими студентами!