Клініцисти юридичної клініки «Veritas» відвідали вебінар присвячений «Міжнародному дню прав людини»

8 грудня 2023 року клініцисти юридичної клініки «Veritas», студенти юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили відвідали вебінар на тему: «Роль інтелектуальної власності у сучасному бізнес-середовищі: виклики та можливості», присвячений Міжнародному дню прав людини.

Спікеркою виступила Анастасія Шевчук, юристка з питань інтелектуальної власності, що спеціалізується на захисті інтелектуальної власності та має значний досвід роботи з брендами різного масштабу.

Спікерка розповіла про поняття інтелектуальної власності та її роль у сучасному бізнес-середовищі.

Детально описала види нематеріальних активів – авторські права, патенти, торговельні марки, комерційну таємницю.

Розкрила інформацію про кейси компаній, які ефективно використовують свою інтелектуальну власність.

Учасники заходу дізнались також, як «працює» інтелектуальна власність в Україні в період війни.

В кінці зустрічі учасники заходу мали можливість ставити питання, які їх цікавили та почули ґрунтовні експертні відповіді.

Дякуємо пані Анастасії за надзвичайно корисний та інформативний вебінар!