Про вебінар «Юридичний маркетинг та юридичний бренд» для клініцистів юридичної клініки «Veritas» та студентів практикантів виробничої практики-1

22 червня 2022 року було проведено онлайн-вебінар на тему «Юридичний маркетинг та юридичний бренд’» клініцисткою юридичної клініки «Veritas» Журавською Аліною для практикантів виробничої практики-1 та клініцистів юридичної клініки «Veritas» ЧНУ імені Петра Могили. Онлайн-майданчиком для зустрічі стала платформа Zoom.
Під час дистанційної юридичної освіти учасники підвищили свою обізнаність щодо таких питань:

• що таке юридичний маркетинг та стратегії його побудови?
  • особистий бренд юриста та його позиціювання у медіапросторі;
  • як розпочати використовувати соціальні мережі у професійній діяльності?
  • cпособи знайти клієнтів молодим юристам.

Актуальна інформація, яку було висвітлено:

• основні види стратегій юридичного маркетингу;
  • репутація як важлива складова особистого бренду;
  • тoп-10 найбільш затребуваних та високоплачуваних навичок юриста (soft skills) Безпосередньо робота над власним брендом;
  • прийом “newsjacking тощо.

Завдяки Юридичній клініці «Veritas» студенти, юристипочатківці отримують значний багаж знань та практичний досвід.