Реєстрація на МКТ/МТНК


До уваги вступників!

Реєстрація осіб, які бажають узяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра для проходження магістерського комплексного тесту (МКТ) та / або магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, розпочинається 27 червня і закінчується о 18:00 18 липня 2022 року.

Для реєстрації необхідно надіслати на електронну пошту приймальної комісії pk_pruyom@chmnu.edu.ua скановані копії (фотокопії):

  1. заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  2. 1 фото 3*4;
  3. документа, що посвідчує особу (паспорта громадянина України, посвідки на постійне проживання в Україні, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, тимчасового посвідчення, паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, паспорта громадянина України, що не містить безконтактного електронного носія);
  4. облікової картки платника податків;
  5. медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/0 (у разі необхідності створення особливих умов для проходження тестування).

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові. У тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Приймальна комісія підтверджує факт отримання документів, надіславши електронний лист.

Після реєстрації вступнику надсилаються скановані копії бланка екзаменаційного листка та реєстраційної картки. Вступник має перевірити інформацію, зазначену на сканованих копіях документів, та в разі виявлення помилок звернутися до приймальної комісії для з’ясування ситуації.