Реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ


Шановні вступники до магістратури!

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив календарний план організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури.

Відповідно до календарного плану організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури, затвердженого наказом  Міністерства освіти і науки України, вступні випробування проходитимуть у дві сесії:

  • основна сесія: 24 червня —  15 липня;
  • додаткова сесія: 31 липня —  14 серпня.

Наказом також передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, —  основний та додатковий.

Основний етап реєстрації триватиме із 7 до 29 травня включно. Реєстрацію здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури». У додатковий період (17–21 червня) матимуть змогу зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації.

До 17 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а до 26 липня – учасники додаткової сесії.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 20 липня, додаткової – до 20 серпня.

 

Для реєстрації необхідно надіслати на електронну пошту приймальної комісії pk_pruyom@chmnu.edu.ua скановані копії (фотокопії):

  1. заповненоїзаява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (Назва файлу – Ваше ПІБ_заява.);
  2. копію (фотокопії) документа, що посвідчує особу. (Назва файлу – Ваше ПІБ_паспорт).;
  3. копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП). (Назва файлу – Ваше ПІБ_ІНН). Якщо РНОКПП відсутній – документ, що підтверджує відмову від прийняття РНОКПП;
  4. копію довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році);
  5. копію документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  6. копію медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/0 (у разі необхідності створення особливих умов для проходження тестування);
  7. 1 фотокартка для документів.

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

Приймальна комісія підтверджує факт отримання документів, надіславши відповідь на електронний лист.

Після реєстрації вступнику надсилаються скановані копії бланка екзаменаційного листка та реєстраційної картки. Вступник має перевірити інформацію, зазначену на сканованих копіях документів, та в разі виявлення помилок звернутися до приймальної комісії для з’ясування ситуації.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Демоверсія тесту загальної навчальної компетентності

Демоверсія тесту єдиного вступного іспиту з іноземних мов

Програми єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ)

Програма єдиного вступного іспиту