Профспілка ЧНУ імені Петра Могили


фото 3

Профспілка – повноважний представник працівників і захисник їх трудових, соціально-економічних прав та інтересів. В нашому університеті адміністрація та профспілковий комітет є соціальними партнерами, що сприяє встановленню доброзичливих партнерських взаємовідносин. Колективний договір між адміністрацією Чорноморського національного університету імені Петра Могили, в особі ректора та профспілковою організацією в особі голови профспілкового комітету оновлюється кожні два роки. Згідно колективного договору для співробітників встановлюються значні додаткові гарантії, компенсації та пільги. Профспілковий комітет ЧНУ ім. Петра Могили бере участь у розробці та перегляді нормативних документів та документів з охорони праці.

Профспілкова організація університету була створена у 1997 р. Тоді ж її головою було обрано Лапченка Віктора Олександровича, який у той же час працював проректором з адміністративно-господарської роботи.

DCF 1.0

Лапченко Віктор Олександрович

 

За плідну роботу В.О. Лапченко був відзначений грамотами Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України, Миколаївської облпрофради федерації профспілок і України та нагороджений знаком «Профспілкова відзнака».

фото 2

Верба Світлана Миколаївна

З 2008 р. профспілковий комітет очолює Верба Світлана Миколаївна, старший викладач, аспірант. У 2013 році рішенням обкому працівників освіти і науки наша первинна профспілкова організація визнана кращою в області. За значні успіхи в розвитку профспілкового руху Верба С.М. також відзначена грамотами Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України, Миколаївської обласної ради профспілок України та ін.

У 2015 році наш профспілковий комітет отримав 2 місце серед профспілкових організацій області на конкурсі публікацій «В центрі уваги профспілки – людина!». Для поліпшення морального клімату профспілковим комітетом організовуються екскурсії по Україні, з оглядом довкілля та відвідуванням музеїв, екскурсійні поїздки по Миколаївській, Херсонській, Одеській областям та в м. Одесу, з відвідуванням Одеського оперного театру, також організовуються поїздки вихідного дня.

Профспілковий комітет бере активну участь у проведенні щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум» та оздоровленні кращих науковців.

Кожного року профспілковим комітетом організовуються вечори відпочинку, урочистості з нагоди свят, здійснюється закупка новорічних подарунків та подарунків до Дня працівників освіти, Дня захисника Вітчизни і Міжнародного жіночого дня. На початку літа, за ініціативою та підтримкою профкому, кожного року проводиться конкурс серед співробітників нашого закладу «Кращий рибалка». Переможцям надаються коштовні подарунки у вигляді риболовного приладдя.

Для заохочення та закріплення професорсько-викладацького складу, працівників університету, при наявності коштів, адміністрація купує та надає квартири в їх користування згідно Колективного договору.

Житлово-побутове, культурне, медичне обслуговування, оздоровлення і відпочинок працівників організовуються адміністрацією та профкомом за наявності для цього відповідних коштів на рахунку ЧНУ за окремими програмами. Всім працівникам, які звертаються до профкому надається моральна та матеріальна підтримка.

Адміністрація та профспілковий комітет працюють в контексті чіткого виконання зобов’язань стосовно соціальних гарантій, підвищення рівня оплати праці та покращення безпеки праці в університеті.

Склад профспілкового комітету

Голова – Верба Світлана Миколаївна

Скарбник – Андрющенко Тетяна Володимирівна

 

Андрєєв Вячеслав Іванович – кандидат технічних наук, завідуючий відділом аспірантури

Броннікова Лариса Володимирівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри філософії

Вербицький Віталій Анатолійович – кандидат історичних наук, доцент кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації

Воробйова Алла Іванівна – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної та вищої математики

Гайдай Ольга Михайлівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії

Зюзін Віктор Олексійович –доктор медичних наук, завідувач кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації

Калкутіна Лариса Василівна – провідний інженер ЕТВ

Коваль Алла Анатоліївна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного та адміністративного права і процесу

Клименко Людмила Петрівна – начальник ЕТВ

Колесник Лариса Вікторівна – заступник директора бібліотеки

Міцкевич Неоніла Василівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства, заступник декана факультету економічних наук.

 

Контактна інформація:

Голова ПК:
Телефон: (0512) 76-92-62,
Телефони/факс: (0512) 76-71-92, 50-00-69

Е-mail: mag_idu@ukr.net

Скарбник:
Телефон: (0512) 55-08-11
Е-mail: debetchdu@bigmir.net

Події та оголошення


вересня
2
Стипендії для українців на міжнародну програму CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’

Activating Urban Periphery in Eastern Europe Programme (ACT I UP) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини надає 10 стипендій претендентам/кам з України на участь в освітній програмі CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’. Стипендії покривають 75% вартості навчання (повної …

серпня
19
Запрошуємо на Holi Run Ukraine (Kyiv) – Кольоровий забіг

Стань волонтером найяскравішої події цієї осені! П’ятикілометровий забіг Holi Run – це різнобарв’я, дитяча радість та позитивне ставлення до життя. Це яскраве безумство, що перетворює біг в свято. Фестиваль фарб Холі не обмежується лише одним днем в році. Відкрито осінній …

серпня
18
Студенти 3 курсу українських університетів запрошуються на науково-дослідницьке стажування в Канаді в 2020 році!

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з України, Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії та Тунісу для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року учасники, що пройшли відбір, …