Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки


Контактна інформація:

Кафедра розташована: корпус 10, кімн. 10-202
Телефон: (0512) 76-92-82

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контакти
Коваль Ганна Володимирівна доктор наук з державного управління, професор професор, завідувач Hanna.Koval@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Антонов Андрій В’ячеславович доктор наук з державного управління доцент (0512) 76-92-82
Палагнюк Юліана Вікторівна доктор наук з державного управління, кандидат політичних наук, доцент професор б.в.з., завідувач кафедри програми Жана Моне Yuliana.Palagnyyuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Малиновська Наталя Леонідівна кандидат історичних наук доцент Natalia.Malynovska@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Попова Тетяна Семенівна кандидат педагогічних наук доцент Tetiana.Popova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Сургова Світлана Юріївна кандидат педагогічних наук доцент Svetlana.Surgova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Чубук Руслан Валентинович кандидат педагогічних наук доцент Ruslan.Chubuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Костєва Тетяна Богданівна кандидат педагогічних наук в.о. доцента (0512) 76-92-82
Сай Дмитро Вікторович кандидат педагогічних наук в.о. декана, старший викладач Dmytro.Say@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Скиба Тетяна Юріївна кандидат наук з державного управління старший викладач (0512) 76-92-82
Google Scholar
Файчук Олена Леонідівна кандидат педагогічних наук старший викладач Olena.Faichuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Мостова Наталія Геннадіївна завідуюча кабінетом (0512) 76-92-82

 

Події та оголошення


Журнал «Простоекономіка»

Кому потрібно розумітись в економіці і фінансах? Якщо економіка оточує всіх людей і всі люди мають гроші, то в цих речах, основних їх моментах мають розумітись усі. Своїм журналом ми ламаємо стандарти подання професійної інформації. Ми знайомимо всіх з серйозними, …

квітня
19
Перегляд кінострічки “Віфлеєм”

Запрошуємо до перегляду кінострічки “Віфлеєм” з нагоди святкування 70-річчя держави Ізраїль 19 квітня на 10.30 в ауд. 11-210

квітня
25
Семінар з прикордонних студій професора, доктора, завідувача Департаменту американських студій Університету Саарланду Астрід Феллнер

25 та 26 квітня на базі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили пройде семінар з прикордонних студій під керівництвом професора, доктора, завідувача Департаменту американських студій Університету Саарланду (Німеччина) АСТРІД ФЕЛЛНЕР у рамках міжнародної програми Erasmus+. Seminar Program: Doing Cultural Border …