Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки


Контактна інформація:

Кафедра розташована: корпус 10, кімн. 10-202
Телефон: (0512) 76-92-82

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контакти
Коваль Ганна Володимирівна доктор наук з державного управління, професор професор, завідувач Hanna.Koval@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Антонов Андрій В’ячеславович доктор наук з державного управління доцент (0512) 76-92-82
Палагнюк Юліана Вікторівна доктор наук з державного управління, кандидат політичних наук, доцент професор б.в.з., завідувач кафедри програми Жана Моне Yuliana.Palagnyyuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Малиновська Наталя Леонідівна кандидат історичних наук доцент Natalia.Malynovska@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Попова Тетяна Семенівна кандидат педагогічних наук доцент Tetiana.Popova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Сургова Світлана Юріївна кандидат педагогічних наук доцент Svetlana.Surgova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Чубук Руслан Валентинович кандидат педагогічних наук доцент Ruslan.Chubuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Костєва Тетяна Богданівна кандидат педагогічних наук в.о. доцента (0512) 76-92-82
Сай Дмитро Вікторович кандидат педагогічних наук в.о. декана, старший викладач Dmytro.Say@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Скиба Тетяна Юріївна кандидат наук з державного управління старший викладач (0512) 76-92-82
Google Scholar
Файчук Олена Леонідівна кандидат педагогічних наук старший викладач Olena.Faichuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-82
Google Scholar
Мостова Наталія Геннадіївна завідуюча кабінетом (0512) 76-92-82

 

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …

травня
28
Нова серія вебінарів Web of Science російською мовою!

Шановні колеги та усі охочі! Clarivate Analytics запрошує вас з 28 по 31 травня 2018 року взяти участь у черговій серії вебінарів про можливості платформи Web of Science російською мовою! Долучайтеся до спільноти вчених, які мають доступ до провідних міжнародних видань …