Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки - ЧНУ iм. Петра Могили

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки


Коваль Ганна Володимирівна
завідувач кадри, доктор наук з державного управління,  професор

Освіта та професійний шлях:
В 1999 р. закінчила Академію державного управління при Президентові України та отримала диплом магістра державного управління. Тривалий період працювала на керівних посадах органів державної влади та місцевого самоврядування. З 2008 р. працювала в ЧДУ ім. П.Могили на посаді заступника директора Інституту державного управління. В 2013-2014 рр. навчалася в докторантурі ЧДУ ім. П.Могили.  З 2014 р. працює завідувачем кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки факультету соціології ЧДУ ім. П.Могили (з 2016 р. – ЧНУ ім. П.Могили).
Захист дисертацій:
2008 р. –  захист кандидатської дисертації на тему: «Формування патріотизму – важливий чинник політичної соціалізації молоді на сучасному етапі державотворення України»;
2014 р. –  захист докторської дисертації на тему: «Розвиток механізмів формування та реалізації державної молодіжної політики України на регіональному рівні».
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
2010 р. – нагороджена Грамотою Управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації;
2010 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики і менеджменту;
2014 р. – нагороджена Почесною Грамотою Чорноморського державного університету імені Петра Могили;
2014 р. – нагороджена Подякою міністра освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність;
2016 р. – присуджено вчене звання професора кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки.
Наукові інтереси: сфера державного управління, місцеве самоврядування, державна молодіжна політика,
Електронна адреса:  kovalgv@mail.ru
тел. (0512)76-92-82

 

 

Палагнюк Юліана Вікторівна
доктор наук з державного управління, кандидат політичних наук, доцент, професор б.в.з. кафедри,
завідуюча кафедри програми Жана Моне ЧНУ імені Петра Могили
Палагнюк

Освіта та професійний шлях:
У 2002 р. отримала диплом бакалавра МФ НА УКМА з відзнакою за спеціальністю «Політологія», а у 2003 р. – диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Політологія» МДГУ ім. П.Могили. У 2004 р. отримала диплом з відзнакою магістра політичних наук Центральноєвропейського університету (Угорщина). Після захисту кандидатської дисертації у 2008 р. працювала на посаді доцента кафедри державної політики та менеджменту Інституту державного управління ЧДУ ім. П.Могили. У 2011-2014 рр. навчалася в докторантурі ЧДУ ім. П.Могили. З 2015 р. працює на посаді доцента, а з вересня 2016 р. – професор б.в.з. кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. П.Могили.
Захист дисертацій:
2008 р. – достроковий захист кандидатської дисертації на тему «Політологічний аналіз медіа реформ у сучасній Україні та Республіці Польща»
2015 р. – захист докторської дисертації на тему «Механізми формування та реалізації державної євроінтеграційної політики України»
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
2002 р. – нагороджена Почесною грамотою Миколаївської міської ради за перше місце в обласному конкурсі творчих робіт «Якби мером був я» Асоціації Міст України.
2002 р. – нагороджена Почесною Грамотою Асоціації Міст України за третє місце у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Якби мером був я» Асоціації Міст України.
2007 р. – нагороджена Подякою Генерального Консульства Республіки Чехія в м. Катовіце (Польща) за участь у проекті «Найближчий сусід».
2009 р. – нагороджена Почесною грамотою Міністерства науки та освіти України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток наукової сфери та з нагоди Дня науки.
2009 р. – нагороджена Подякою Прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність.
2011 р. – нагороджена Грамотою Асоціації міст України за активну участь у реалізації українсько-норвезького проекту та високу педагогічну майстерність при проведенні занять з депутатами міських рад в містах Миколаївської області.
2013 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики та менеджменту.
2015 р. – нагороджена дипломом Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради як переможець Миколаївського обласного конкурсу «Кращий педагогічний працівник» у номінації «Вища освіта».
Наукові інтереси: державна євроінтеграційна політика України, європейська інтеграція, соціальні стандарти ЄС, мас-медіа та громадянське суспільство, публічне управління.
Електронна адреса: yulianna_p@hotmail.com
Телефон: (0512) 76-92-82

 

Сай Дмитро Вікторович
старший викладач кафедри, кандидат педагогічних наук

Capture

Освіта та професійний шлях:
В 2005 р. закінчив бакалаврат, а в 2006 р. закінчив магістратуру факультету іноземної філології МДГУ ім. П.Могили (з 2016 р. – ЧНУ ім. П.Могили). З серпня 2007 по червень 2009 року навчався в університеті Тафтс (США), де здобув ступінь магістра за спеціальністю «Розвиток дітей» та спеціалізацією «Діти з особливими потребами». З 09.2009 р. працює в ЧДУ ім. П.Могили. У 2012-2014 рр. навчався в аспірантурі ЧДУ ім. П.Могили. З 2014 р. – працює на кафедрі соціальної роботи, управління і педагогіки ЧДУ ім. П.Могили.
Захист дисертацій:
2016 р.захистив кандидатську дисертацію на тему: «Формування моральних цінностей майбутніх соціальних працівників у процесі волонтерської діяльності»
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
2016 р. – нагороджений подячним листом від Миколаївської міської ради.
2015 р. – нагороджений почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації.
2014 р. – нагороджений дипломом Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.
2013 р. – нагороджений відзнакою за волонтерську діяльність від Шейха Іса бін Алі Аль Кхаліфа (Бахрейн) та Неурядової організації «Good Work Society» (Бахрейн).
2013 р. –  нагороджений подячним листом  Миколаївської обласної державної адміністрації.
2012 р. – нагороджений грамотою Управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.
Наукові інтереси: діти-сироти, діти з особливими потребами, моральні цінності, волонтерська діяльність, неформальна освіта.
Телефон: (0512) 76-92-82

 

Скиба Тетяна Юріївна
старший викладач кафедри, кандидат наук з державного управління

Capture

Освіта та професійний шлях:
У 2008 р. – закінчила ЧДУ ім. П.Могили за спеціальністю «Соціологія», кваліфікація  – спеціаліст з соціальної роботи. У 2011 р. навчалася в аспірантурі ЧДУ ім. П.Могили.
З 2014 р. працює старшим викладачем кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. П.Могили.
Захист дисертацій:
2014 р. – захист кандидатської дисертації на тему: «Механізми державного управління розвитком вищої освіти України
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
2007 р. –  переможець обласного конкурсу «Наукова зірка року» у номінації «Студент року».
2008 р. – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з напряму «Педагогічні науки».
Наукові інтереси: реформування вищої освіти, державне управління.
Електронна адреса: tanjaskiba@gmail.com
Телефон: 76-92-82

 

Чубук Руслан Валентинович
кандидат педагогічних наук, доцент

Capture

Професійний шлях:
член-кореспондент Української академії акмеологічних наук, відділення «Прикладної (професійної) акмеології».

 

Освіта та професійний шлях:

Повна вища за напрямом підготовки «Педагогічна освіта», спеціальність «Соціальна педагогіка». 2004-2007 рр. навчання в аспірантурі при Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського з відривом від виробництва. З 2007 р. старший викладач кафедри соціальної роботи Чорноморського державного університету імені П.Могили. З 2012 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри соціальної роботи, психології та педагогіки. У 2013 р. обрано членом-кореспондентом Української академії акмеологічних наук, відділення «Прикладної (професійної) акмеології».

Сертифіковані програми навчання:

– «E-Learning – управління знаннями у віртуальному середовищі» м. Одеса.

– Всеукраїнська літня школа «Знайди себе в сучасній освіті» м. Київ.

– Наукова школа «Методології наукових досліджень у соціономічних практиках» м. Київ-м. Миколаїв.

– «Розвиток професіоналізму в умовах сучасних соціально-економічних змін» м. Добрич-Албена, Болгарія.

– Міжнародний професійний курс «Європейські стандарти управління в сфері вищої освіти», Міжнародний університетський коледж м. Добрич, Болгарія.

Автор понад 60 одноосібних наукових праць із них: статті у фахових виданнях, монографія, навчальний посібник, методичні рекомендації.

Захист дисертації:

2008 р. – захистив кандидатську дисертацію на тему: «Підготовка майбутніх соціальних педагогів до роботи із студентською молоддю», зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Наукові інтереси: Соціально-педагогічні аспекти підготовки майбутніх фахівців, сучасні технології навчально-виховного процесу у вищій школі, професійно-особистісне вдосконалення викладачів вищих навчальних закладів.

Електронна адреса: R.V.Thcubuk@mail.ru

 

Малиновська Наталя Леонідівна
кандидат історичних наук, доцент

?

 

Освіта та професійний шлях:

У 1989 р. закінчила Київський державний інститут культури ім. О.Є. Корнійчука за фахом «Бібліотекознавство та бібліографія». Працювала в Одеській державній науковій бібліотеці ім. М. Горького завідуючим відділом бібліотекознавства (1989 – 1999 рр.); заступником директора з наукової роботи Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова (1999–2002 рр.). Понад 12 років працювала у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв. У 2005 р. захистила кандидатську дисертацію «Українська книга другої половини ХІХ – першої чверті ХХ століття на Півдні України: історико-книгознавчий і бібліографічний аспекти» в Спеціалізованій раді при Національній бібліотеці України ім. В.І. Вернадського НАН України (науковий керівник – доктор історичних наук, професор Омельчук В. Ю). У 2008 р. отримала наукове звання доцента. В ЧДУ (ЧНУ) ім. П.Могили працює з 2014 р. Викладає дисципліни: «Історія соціальної роботи», «Соціальна робота в різних сферах життєдіяльності», «Прикладні методики в соціальній роботі». Коло наукових інтересів – соціальні ти інформаційно-комунікаційних процесів, історія української книги.

Електронна адреса: chdunatali@meta.ua

Попова Тетяна Семенівна
кандидат педагогічних наук, доцент
Capture

Освіта та професійний шлях:

У 1978 р. закінчила Санкт-Петербузький державний універсистет культури та мистецтв за фахом «Бібліотекознавство та бібліографія». У 1996 році отримала наукове звання доцента. Понад 20 років працювала у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв в якості викладача дисциплін книгознавчого циклу. Протягом 10 років з них очолювала факультет документознавства та бібліотечно-інформаційних систем. В Чорноморському державному університеті працює з 2004 року. Викладає дисципліни: Психологія, Аналітико-дослідницька діяльність соціальних служб, Соціальна робота з різними групами клієнтів, Соціально-правовий захист дитинства. Здійснює керівництво науково-дослідною роботою студентів різних кваліфікаційних рівнів. Коло наукових інтересів Попової Т.С. становлять питання професійної підготовки фахівців з соціальної роботи. Учасниця багатьох міжнародних конференцій, має наукові публікації у фахових виданнях України та Росії, є співавтором навчального посібника з основ наукових дослідженьу соціальній роботі.

Захист дисертації:

1987 р. – захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за фахом «Книгознавство. Бібліотекознавство. Бібліографія».

Електронна адреса: gmuzun@ukr.net

Антонов Андрій В’ячеславович
доктор наук з державного управління, доцент

 

Освіта та професійний шлях:

Закінчив Дніпропетровський державний університет, 1999 р. Спеціальність – фінанси, кваліфікація- економіст, 2013 р; спеціальність – державне управління, кваліфікація – магістр з державного управління.. У 2016 р. отримав вчене звання доцент. Загальний стаж педагогічної роботи 5 років 3 місяці, в тому числі в ЧДУ ім. Петра Могили 1 рік 2 місяці. Антоновим А.В. видано 42 праці, 41 наукового характеру, 40 статей, з них 26 статей у фахових виданнях ВАК України, 1 навчальний посібник «Контролінг в органах державної влади і органах місцевого самоврядування» у співавторстві. Приймав участь у вузівських, всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференціях, за результатами яких опубліковано тези та доповіді.

Здійснює керівництво науковою роботою студентів зі спеціальності «Соціальна робота» з написання курсових, бакалаврських, дипломних робіт. Викладає дисципліни: «Соціальний супровід студентської молоді», «Основи державного управління та місцевого самоврядування», «Арт-технології в соціальній роботі».

Захист дисертації:

2012 р. – захистив докторську дисертацію зі спеціальності 25.00.02 – механізми державного управління, тема дисертації: «Формування державної політики сталого соціально-економічного розвитку сільських територій як умова зростання якості життя сільського населення».

 

Сургова Світлана Юріївна

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри

Сургова

Освіта та професійний шлях:

В 1995 р. закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут та отримала диплом за спеціальністю історія. В 2004 р. отримала диплом магістра педагогічної освіти, викладача історії Миколаївського державного університету ім. В.О.Сухомлинського. У 2015 р. отримала вчене звання доцента. Викладає дисципліни: «Педагогіка спеціальна, корекційна, реабілітаційна», «Педагогіка вищої школи», «Девіантологія», «Педагогічна майстерність».

Захист дисертації:

2012 р. – захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.05-соціальна педагогіка. Тема: «Формування готовності до превентивної діяльності майбутніх соціальних працівників у ВНЗ».

Наукові інтереси: використання методів превентивної педагогіки в системі підготовки майбутніх соціальних працівників, технології вищої педагогічної школи.

Електронна адреса: sirius96@mksat.net

 

Файчук Олена Леонідівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри

 

Файчук

Освіта та професійний шлях:

В 2009 р. закінчила магістратуру ЧДУ ім. П.Могили за спеціальністю «Соціальна робота». В цьому ж році вступила до аспірантури за спеціальністю 13.00.04 – «Теорія та методика професійної освіти». З 2010 року працювала викладачем на кафедрі соціальної роботи, психології та педагогіки. Викладає дисципліни: «Медико-соціальні основи здоров’я», «Мендико-соціальна реабілітація людей з особливими потребами», «Педагогіка вищої школи», «Технології соціальної роботи». Загальна кількість публікацій – 25, 1-монографія у співавторстві, 1 методичний посібник, 10 статей у фахових виданнях, 8 статей в збірниках матеріалів та тез доповідей конференцій. Коло наукових інтересів – валеологічна освіта, соціальна робота з молоддю, соціально-педагогічна профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі, волонтерська діяльність.

Захист дисертації:

2013 р. – захистила дисертацію на тему: «Формування валеологічної культури майбутніх соціальних працівників в процесі професійної підготовки», присвоєне звання кандидата педагогічних наук.

 

Костєва Тетяна Богданівна

кандидат педагогічних наук, в.о. доцента кафедри

Освіта та професійний шлях:

В 2009 р. закінчила магістратуру ЧДУ (ЧНУ) ім. П.Могили за спеціальністю «Соціальна робота». В цьому ж році вступила до аспірантури за спеціальністю 13.00.04 – «Теорія та методика професійної освіти». З 2010 року працювала викладачем на кафедрі соціальної роботи, психології та педагогіки.

Захист дисертації:

2013 р. – захистила дисертацію на тему: «Формування інформаційної компетентності магістрантів соціальної роботи в університеті», присвоєне звання кандидата педагогічних наук.
Наукові інтереси: проектна діяльність, організаційна культура університетської системи освіти, шляхи підвищення рівня інформаційної компетентності, інноваційні методи проведення навчання серед студентського осередку.

 

Мостова Наталія Геннадіївна
завідувач методичного кабінету

Capture

Освіта та професійний шлях:
Закінчила Миколаївський кораблебудівний інститут ім. С.О.Макарова у 1978 р. Працювала в проектних організаціях м.Миколаїва. 10 років працює в ЧДУ ім. Петра Могили завідувачем методичного кабінету спочатку кафедри економічної теорії а з 2010 р. – кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки.

 

Події та оголошення


Травня
26
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба. 

Травень
19
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
25
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.