Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки - ЧНУ iм. Петра Могили

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки


Коваль Ганна Володимирівна
завідувач кадри, доктор наук з державного управління,  професор

Освіта та професійний шлях:
В 1999 р. закінчила Академію державного управління при Президентові України та отримала диплом магістра державного управління. Тривалий період працювала на керівних посадах органів державної влади та місцевого самоврядування. З 2008 р. працювала в ЧДУ ім. П.Могили на посаді заступника директора Інституту державного управління. В 2013-2014 рр. навчалася в докторантурі ЧДУ ім. П.Могили.  З 2014 р. працює завідувачем кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки факультету соціології ЧДУ ім. П.Могили (з 2016 р. – ЧНУ ім. П.Могили).
Захист дисертацій:
2008 р. –  захист кандидатської дисертації на тему: «Формування патріотизму – важливий чинник політичної соціалізації молоді на сучасному етапі державотворення України»;
2014 р. –  захист докторської дисертації на тему: «Розвиток механізмів формування та реалізації державної молодіжної політики України на регіональному рівні».
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
2010 р. – нагороджена Грамотою Управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації;
2010 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики і менеджменту;
2014 р. – нагороджена Почесною Грамотою Чорноморського державного університету імені Петра Могили;
2014 р. – нагороджена Подякою міністра освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність;
2016 р. – присуджено вчене звання професора кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки.
Наукові інтереси: сфера державного управління, місцеве самоврядування, державна молодіжна політика,
Електронна адреса:  kovalgv@mail.ru
тел. (0512)76-92-82

 

 

Палагнюк Юліана Вікторівна
доктор наук з державного управління, кандидат політичних наук, доцент, професор б.в.з. кафедри,
завідуюча кафедри програми Жана Моне ЧНУ імені Петра Могили
Палагнюк

Освіта та професійний шлях:
У 2002 р. отримала диплом бакалавра МФ НА УКМА з відзнакою за спеціальністю «Політологія», а у 2003 р. – диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Політологія» МДГУ ім. П.Могили. У 2004 р. отримала диплом з відзнакою магістра політичних наук Центральноєвропейського університету (Угорщина). Після захисту кандидатської дисертації у 2008 р. працювала на посаді доцента кафедри державної політики та менеджменту Інституту державного управління ЧДУ ім. П.Могили. У 2011-2014 рр. навчалася в докторантурі ЧДУ ім. П.Могили. З 2015 р. працює на посаді доцента, а з вересня 2016 р. – професор б.в.з. кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. П.Могили.
Захист дисертацій:
2008 р. – достроковий захист кандидатської дисертації на тему «Політологічний аналіз медіа реформ у сучасній Україні та Республіці Польща»
2015 р. – захист докторської дисертації на тему «Механізми формування та реалізації державної євроінтеграційної політики України»
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
2002 р. – нагороджена Почесною грамотою Миколаївської міської ради за перше місце в обласному конкурсі творчих робіт «Якби мером був я» Асоціації Міст України.
2002 р. – нагороджена Почесною Грамотою Асоціації Міст України за третє місце у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Якби мером був я» Асоціації Міст України.
2007 р. – нагороджена Подякою Генерального Консульства Республіки Чехія в м. Катовіце (Польща) за участь у проекті «Найближчий сусід».
2009 р. – нагороджена Почесною грамотою Міністерства науки та освіти України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток наукової сфери та з нагоди Дня науки.
2009 р. – нагороджена Подякою Прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність.
2011 р. – нагороджена Грамотою Асоціації міст України за активну участь у реалізації українсько-норвезького проекту та високу педагогічну майстерність при проведенні занять з депутатами міських рад в містах Миколаївської області.
2013 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики та менеджменту.
2015 р. – нагороджена дипломом Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради як переможець Миколаївського обласного конкурсу «Кращий педагогічний працівник» у номінації «Вища освіта».
Наукові інтереси: державна євроінтеграційна політика України, європейська інтеграція, соціальні стандарти ЄС, мас-медіа та громадянське суспільство, публічне управління.
Електронна адреса: yulianna_p@hotmail.com
Телефон: (0512) 76-92-82

 

Сай Дмитро Вікторович
старший викладач кафедри, кандидат педагогічних наук

Capture

Освіта та професійний шлях:
В 2005 р. закінчив бакалаврат, а в 2006 р. закінчив магістратуру факультету іноземної філології МДГУ ім. П.Могили (з 2016 р. – ЧНУ ім. П.Могили). З серпня 2007 по червень 2009 року навчався в університеті Тафтс (США), де здобув ступінь магістра за спеціальністю «Розвиток дітей» та спеціалізацією «Діти з особливими потребами». З 09.2009 р. працює в ЧДУ ім. П.Могили. У 2012-2014 рр. навчався в аспірантурі ЧДУ ім. П.Могили. З 2014 р. – працює на кафедрі соціальної роботи, управління і педагогіки ЧДУ ім. П.Могили.
Захист дисертацій:
2016 р.захистив кандидатську дисертацію на тему: «Формування моральних цінностей майбутніх соціальних працівників у процесі волонтерської діяльності»
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
2016 р. – нагороджений подячним листом від Миколаївської міської ради.
2015 р. – нагороджений почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації.
2014 р. – нагороджений дипломом Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.
2013 р. – нагороджений відзнакою за волонтерську діяльність від Шейха Іса бін Алі Аль Кхаліфа (Бахрейн) та Неурядової організації «Good Work Society» (Бахрейн).
2013 р. –  нагороджений подячним листом  Миколаївської обласної державної адміністрації.
2012 р. – нагороджений грамотою Управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.
Наукові інтереси: діти-сироти, діти з особливими потребами, моральні цінності, волонтерська діяльність, неформальна освіта.
Телефон: (0512) 76-92-82

 

Скиба Тетяна Юріївна
старший викладач кафедри, кандидат наук з державного управління

Capture

Освіта та професійний шлях:
У 2008 р. – закінчила ЧДУ ім. П.Могили за спеціальністю «Соціологія», кваліфікація  – спеціаліст з соціальної роботи. У 2011 р. навчалася в аспірантурі ЧДУ ім. П.Могили.
З 2014 р. працює старшим викладачем кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. П.Могили.
Захист дисертацій:
2014 р. – захист кандидатської дисертації на тему: «Механізми державного управління розвитком вищої освіти України
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
2007 р. –  переможець обласного конкурсу «Наукова зірка року» у номінації «Студент року».
2008 р. – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з напряму «Педагогічні науки».
Наукові інтереси: реформування вищої освіти, державне управління.
Електронна адреса: tanjaskiba@gmail.com
Телефон: 76-92-82

 

Чубук Руслан Валентинович
кандидат педагогічних наук, доцент

Capture

Професійний шлях:
член-кореспондент Української академії акмеологічних наук, відділення «Прикладної (професійної) акмеології».

 

Освіта та професійний шлях:

Повна вища за напрямом підготовки «Педагогічна освіта», спеціальність «Соціальна педагогіка». 2004-2007 рр. навчання в аспірантурі при Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського з відривом від виробництва. З 2007 р. старший викладач кафедри соціальної роботи Чорноморського державного університету імені П.Могили. З 2012 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри соціальної роботи, психології та педагогіки. У 2013 р. обрано членом-кореспондентом Української академії акмеологічних наук, відділення «Прикладної (професійної) акмеології».

Сертифіковані програми навчання:

– «E-Learning – управління знаннями у віртуальному середовищі» м. Одеса.

– Всеукраїнська літня школа «Знайди себе в сучасній освіті» м. Київ.

– Наукова школа «Методології наукових досліджень у соціономічних практиках» м. Київ-м. Миколаїв.

– «Розвиток професіоналізму в умовах сучасних соціально-економічних змін» м. Добрич-Албена, Болгарія.

– Міжнародний професійний курс «Європейські стандарти управління в сфері вищої освіти», Міжнародний університетський коледж м. Добрич, Болгарія.

Автор понад 60 одноосібних наукових праць із них: статті у фахових виданнях, монографія, навчальний посібник, методичні рекомендації.

Захист дисертації:

2008 р. – захистив кандидатську дисертацію на тему: «Підготовка майбутніх соціальних педагогів до роботи із студентською молоддю», зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Наукові інтереси: Соціально-педагогічні аспекти підготовки майбутніх фахівців, сучасні технології навчально-виховного процесу у вищій школі, професійно-особистісне вдосконалення викладачів вищих навчальних закладів.

Електронна адреса: R.V.Thcubuk@mail.ru

 

Малиновська Наталя Леонідівна
кандидат історичних наук, доцент

?

 

Освіта та професійний шлях:

У 1989 р. закінчила Київський державний інститут культури ім. О.Є. Корнійчука за фахом «Бібліотекознавство та бібліографія». Працювала в Одеській державній науковій бібліотеці ім. М. Горького завідуючим відділом бібліотекознавства (1989 – 1999 рр.); заступником директора з наукової роботи Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова (1999–2002 рр.). Понад 12 років працювала у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв. У 2005 р. захистила кандидатську дисертацію «Українська книга другої половини ХІХ – першої чверті ХХ століття на Півдні України: історико-книгознавчий і бібліографічний аспекти» в Спеціалізованій раді при Національній бібліотеці України ім. В.І. Вернадського НАН України (науковий керівник – доктор історичних наук, професор Омельчук В. Ю). У 2008 р. отримала наукове звання доцента. В ЧДУ (ЧНУ) ім. П.Могили працює з 2014 р. Викладає дисципліни: «Історія соціальної роботи», «Соціальна робота в різних сферах життєдіяльності», «Прикладні методики в соціальній роботі». Коло наукових інтересів – соціальні ти інформаційно-комунікаційних процесів, історія української книги.

Електронна адреса: chdunatali@meta.ua

Попова Тетяна Семенівна
кандидат педагогічних наук, доцент
Capture

Освіта та професійний шлях:

У 1978 р. закінчила Санкт-Петербузький державний універсистет культури та мистецтв за фахом «Бібліотекознавство та бібліографія». У 1996 році отримала наукове звання доцента. Понад 20 років працювала у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв в якості викладача дисциплін книгознавчого циклу. Протягом 10 років з них очолювала факультет документознавства та бібліотечно-інформаційних систем. В Чорноморському державному університеті працює з 2004 року. Викладає дисципліни: Психологія, Аналітико-дослідницька діяльність соціальних служб, Соціальна робота з різними групами клієнтів, Соціально-правовий захист дитинства. Здійснює керівництво науково-дослідною роботою студентів різних кваліфікаційних рівнів. Коло наукових інтересів Попової Т.С. становлять питання професійної підготовки фахівців з соціальної роботи. Учасниця багатьох міжнародних конференцій, має наукові публікації у фахових виданнях України та Росії, є співавтором навчального посібника з основ наукових дослідженьу соціальній роботі.

Захист дисертації:

1987 р. – захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за фахом «Книгознавство. Бібліотекознавство. Бібліографія».

Електронна адреса: gmuzun@ukr.net

Антонов Андрій В’ячеславович
доктор наук з державного управління, доцент

 

Освіта та професійний шлях:

Закінчив Дніпропетровський державний університет, 1999 р. Спеціальність – фінанси, кваліфікація- економіст, 2013 р; спеціальність – державне управління, кваліфікація – магістр з державного управління.. У 2016 р. отримав вчене звання доцент. Загальний стаж педагогічної роботи 5 років 3 місяці, в тому числі в ЧДУ ім. Петра Могили 1 рік 2 місяці. Антоновим А.В. видано 42 праці, 41 наукового характеру, 40 статей, з них 26 статей у фахових виданнях ВАК України, 1 навчальний посібник «Контролінг в органах державної влади і органах місцевого самоврядування» у співавторстві. Приймав участь у вузівських, всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференціях, за результатами яких опубліковано тези та доповіді.

Здійснює керівництво науковою роботою студентів зі спеціальності «Соціальна робота» з написання курсових, бакалаврських, дипломних робіт. Викладає дисципліни: «Соціальний супровід студентської молоді», «Основи державного управління та місцевого самоврядування», «Арт-технології в соціальній роботі».

Захист дисертації:

2012 р. – захистив докторську дисертацію зі спеціальності 25.00.02 – механізми державного управління, тема дисертації: «Формування державної політики сталого соціально-економічного розвитку сільських територій як умова зростання якості життя сільського населення».

 

Сургова Світлана Юріївна

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри

Сургова

Освіта та професійний шлях:

В 1995 р. закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут та отримала диплом за спеціальністю історія. В 2004 р. отримала диплом магістра педагогічної освіти, викладача історії Миколаївського державного університету ім. В.О.Сухомлинського. У 2015 р. отримала вчене звання доцента. Викладає дисципліни: «Педагогіка спеціальна, корекційна, реабілітаційна», «Педагогіка вищої школи», «Девіантологія», «Педагогічна майстерність».

Захист дисертації:

2012 р. – захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.05-соціальна педагогіка. Тема: «Формування готовності до превентивної діяльності майбутніх соціальних працівників у ВНЗ».

Наукові інтереси: використання методів превентивної педагогіки в системі підготовки майбутніх соціальних працівників, технології вищої педагогічної школи.

Електронна адреса: sirius96@mksat.net

 

Файчук Олена Леонідівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри

 

Файчук

Освіта та професійний шлях:

В 2009 р. закінчила магістратуру ЧДУ ім. П.Могили за спеціальністю «Соціальна робота». В цьому ж році вступила до аспірантури за спеціальністю 13.00.04 – «Теорія та методика професійної освіти». З 2010 року працювала викладачем на кафедрі соціальної роботи, психології та педагогіки. Викладає дисципліни: «Медико-соціальні основи здоров’я», «Мендико-соціальна реабілітація людей з особливими потребами», «Педагогіка вищої школи», «Технології соціальної роботи». Загальна кількість публікацій – 25, 1-монографія у співавторстві, 1 методичний посібник, 10 статей у фахових виданнях, 8 статей в збірниках матеріалів та тез доповідей конференцій. Коло наукових інтересів – валеологічна освіта, соціальна робота з молоддю, соціально-педагогічна профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі, волонтерська діяльність.

Захист дисертації:

2013 р. – захистила дисертацію на тему: «Формування валеологічної культури майбутніх соціальних працівників в процесі професійної підготовки», присвоєне звання кандидата педагогічних наук.

 

Костєва Тетяна Богданівна

кандидат педагогічних наук, в.о. доцента кафедри

Освіта та професійний шлях:

В 2009 р. закінчила магістратуру ЧДУ (ЧНУ) ім. П.Могили за спеціальністю «Соціальна робота». В цьому ж році вступила до аспірантури за спеціальністю 13.00.04 – «Теорія та методика професійної освіти». З 2010 року працювала викладачем на кафедрі соціальної роботи, психології та педагогіки.

Захист дисертації:

2013 р. – захистила дисертацію на тему: «Формування інформаційної компетентності магістрантів соціальної роботи в університеті», присвоєне звання кандидата педагогічних наук.
Наукові інтереси: проектна діяльність, організаційна культура університетської системи освіти, шляхи підвищення рівня інформаційної компетентності, інноваційні методи проведення навчання серед студентського осередку.

 

Мостова Наталія Геннадіївна
завідувач методичного кабінету

Capture

Освіта та професійний шлях:
Закінчила Миколаївський кораблебудівний інститут ім. С.О.Макарова у 1978 р. Працювала в проектних організаціях м.Миколаїва. 10 років працює в ЧДУ ім. Петра Могили завідувачем методичного кабінету спочатку кафедри економічної теорії а з 2010 р. – кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки.

 

Події та оголошення


жовтня
27
Проведення Фестивалю «Кіно проти корупції»

Міністерство освіти і науки України Чорноморський національний університет імені Петра Могили 54003, Україна м. Миколаїв вул. 68 Десантників, 10 Телефон: (0512) 50-03-33 Факс: (0512) 50-00-69 e-mail: rector@chmnu.edu.ua Прес-анонс В ЧНУ ім. Петра Могили в межах проведення Фестивалю «Кіно проти корупції» відбуватимуться  …