Сургова Світлана Юріївна


Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи, управління й педагогіки
Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

У 1995 році закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут та отримала диплом за спеціальністю історія.

У 2004 році отримала диплом магістра педагогічної освіти, викладача історії Миколаївського державного університету ім. В.О.Сухомлинського.

У 2012 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.05-соціальна педагогіка. Тема: «Формування готовності до превентивної діяльності майбутніх соціальних працівників у ВНЗ».

У 2015 році отримала вчене звання доцента. Викладає дисципліни: «Соціальна і корекційна педагогіка», «Педагогіка вищої школи», «Вікова психологія і педагогіка», «Основи інклюзивної освіти», «Основи соціально-діагностичної та колекційної роботи в освіті».

Сургова С.Ю. була ініціаторкою відкриття «Наукового офісу» для студентів спеціальності “Соціальна робота”. Основною метою наукового студентського офісу є залучення талановитої молоді до сфери наукової діяльності, створення умов для участі студентів у виконанні наукової роботи, вдосконалення навичок у самостійній науково-дослідній діяльності.

Проводить велику роботу з підтримки дружніх стосунків між кафедрою та загальноосвітніми школами, виступила з ініціативою проведення у 2018 році Фестивалю учнівської молоді «Ліга кращих»., неодноразово готувала студентів для участі у конкурсі студентських наукових робіт.

Коло наукових інтересів: використання методів превентивної педагогіки в системі підготовки майбутніх соціальних працівників, технології вищої педагогічної школи.

Контакти:

ORCID

Researcher

Scopus Author

sirius96@mksat.net