Світлана Юріївна Сургова


доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки
факультету соціології ЧНУ імені Петра Могили
кандидат педагогічних наук

Сургова

Освіта та професійний шлях

В 1995 р. закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут та отримала диплом за спеціальністю історія. В 2004 р. отримала диплом магістра педагогічної освіти, викладача історії Миколаївського державного університету імені В.О.Сухомлинського.

Викладає дисципліни: «Педагогіка спеціальна, корекційна, реабілітаційна», «Педагогіка вищої школи», «Девіантологія», «Педагогічна майстерність».

 

Захист дисертації

2012 р. – захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.05-соціальна педагогіка. Тема: «Формування готовності до превентивної діяльності майбутніх соціальних працівників у ВНЗ».

 

Вчене звання

2015 р. – отримала вчене звання доцента.

 

Наукові інтереси: використання методів превентивної педагогіки в системі підготовки майбутніх соціальних працівників, технології вищої педагогічної школи.

 
Google Scholar

Телефон: (0512) 76-92-82

Електронна адреса: sirius96@mksat.net

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …