Кафедра пропедевтичних та медико-профілактичних дисциплін

Кафедра пропедевтичних та медико-профілактичних дисциплін була створена у вересні 2018 року і є першою клінічною кафедрою Медичного інституту.

На кафедрі викладаються  базові клінічні дисципліни: пропедевтика внутрішньої медицини, пропедевтика педіатрії, загальна хірургія, медична радіологія, гігієна та екологія. Кафедра є базою для проходження двох практичних курсів: «Догляд за хворим» та «Сестринська практика».

Більшість викладачів кафедри – практикуючі лікарі, які, крім навчальної та наукової роботи, здійснюють лікувально-діагностичну діяльність у медичних  закладах Миколаєва.

На кафедрі працюють: один доктор медичних наук, старший науковий співробітник; три кандидати медичних наук; керівники лікувально-профілактичних закладів Миколаївщини (головний лікар,  заступники головного, завідувачі відділення).

Науковим напрямом кафедри є «Оптимізація діагностики та лікування пацієнтів с захворюваннями органів травлення в умовах коморбідності з патологією внутрішніх органів».

Контактна інформація:
Кафедра розташована на клінічних базах: ТМО МВС України по Миколаївській області, вул. Флотська 71; Обласна клінічна лікарня, вул. Київська 1, Обласна дитяча лікарня, вул. Миколаївська, 21.
e-mail: internist.mk@gmail.com

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контактна інформація
Зак
Максим Юрійович
доктор медичних наук, старший науковий співробітник завідувач кафедри  Профіль у Google Академії
internist.mk@gmail.com
Фролов
Юрій Андрійович
доктор філософії старший викладач  internist.mk@gmail.com
Баранцева
Світлана Анатоліївна
викладач  internist.mk@gmail.com
Бачинский
Дмитро Васильович
викладач  internist.mk@gmail.com
Малишев
Сергій Анатолійович
викладач   internist.mk@gmail.com
Бабін
Олег Дмитрович
викладач internist.mk@gmail.com

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».