Тетяна Юріївна Скиба


старший викладач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки
факультету соціології ЧНУ імені Петра Могили
кандидат наук з державного управління

Capture

Освіта та професійний шлях

У 2008 р. Тетяна Юріївна закінчила програму спеціаліста ЧНУ імені Петра Могили за спеціальністю «Соціологія», кваліфікація  – спеціаліст з соціальної роботи. У 2011 р. навчалася в аспірантурі ЧНУ імені Петра Могили.

З 2014 р. працює старшим викладачем кафедри соціальної роботи управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили.

 

Захист дисертації

2014 р. – успішно захистила кандидатську дисертацію на тему «Механізми державного управління розвитком вищої освіти України» за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління.

 

Звання, нагороди та стажування

2007 р. – переможець обласного конкурсу «Наукова зірка року» у номінації «Студент року».

2008 р. – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з напряму «Педагогічні науки».

2014 р. – проходила стажування у Центрі східноєвропейських досліджень (Вільнюс, Литва) щодо посиленого розуміння європейської інтеграції.

2014 р. – проходила стажування у Варшавському університеті (Варшава, Польща) з метою розробки власного проекту та розробки рекомендацій та нормативних документів щодо ефективної імплементації положень нового Закону України «Про вищу освіту».

2016 р. – проходила стажування в Університеті Сайлема (Массачусетс, США).

 

Наукові інтереси: реформування вищої освіти, державне управління.

 
Google Scholar

Електронна адреса: tanjaskiba@gmail.com

Телефон: (0512) 76-92 82

Події та оголошення


Квітня
24
Квітнева серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається чергова серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 24-26 квітня. Окрім того, українських науковців запрошено брати участь у …

Травня
20
Журнал «Простоекономіка»

Кому потрібно розумітись в економіці і фінансах? Якщо економіка оточує всіх людей і всі люди мають гроші, то в цих речах, основних їх моментах мають розумітись усі. Своїм журналом ми ламаємо стандарти подання професійної інформації. Ми знайомимо всіх з серйозними, …

квітня
19
Перегляд кінострічки “Віфлеєм”

Запрошуємо до перегляду кінострічки “Віфлеєм” з нагоди святкування 70-річчя держави Ізраїль 19 квітня на 10.30 в ауд. 11-210