Кафедра фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії

Кафедра фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії  почала свою діяльність з вересня 2019 року на базі Медичного інституту.

Кафедра здійснює навчання за двома освітніми програмами:

• Освітньо-професійна програма «Фармація»;
  • Освітньо-професійна програма «Медицина».

Кафедра фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії є випусковою кафедрою зі спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані спеціалісти, які є не лише представниками академічного напряму, але й мають великий досвід роботи у фармацевтичній сфері з різноманітних напрямків: пошуку, вивченні й впровадженні нових лікарських засобів, розробці та виготовленні сучасних лікарських форм, оцінці ефективності й безпеки лікарських засобів, організації роботи та управлінні фармацевтичними установами на міському й обласному рівнях.

Викладання базових та вибіркових навчальних дисциплін забезпечують 6 кандидатів наук, доцентів.

Нормативні навчальні дисципліни за освітньою програмою «Фармація»:

• «Аналітична хімія»
  • «Біологічна хімія»
  • «Загальна та неорганічна хімія»
  • «Органічна хімія»
  • «Фармацевтична хімія»
  • «Фізична та колоїдна хімія»
  • «Фармакологія»
  • «Фармакогнозія»
  • «Фармацевтична ботаніка»
  • «Технологія ліків»
  • «Маркетинг у фармації»