Кафедра фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії

Кафедра фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії  почала свою діяльність з вересня 2019 року на базі Медичного інституту.

Кафедра здійснює навчання за двома освітніми програмами:

• Освітньо-професійна програма «Фармація»;
  • Освітньо-професійна програма «Медицина».

Кафедра фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії є випусковою кафедрою зі спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані спеціалісти, які є не лише представниками академічного напряму, але й мають великий досвід роботи у фармацевтичній сфері з різноманітних напрямків: пошуку, вивченні та впровадженні нових лікарських засобів, розробці та виготовленні сучасних лікарських форм, оцінці ефективності та безпечності лікарських засобів, організації роботи та управлінні фармацевтичними установами на міському та обласному рівнях.

Професорсько-викладацький склад кафедри нараховує 6 кандидатів наук, доцентів, 1 старшого викладача та 2 викладачів, всього 9 осіб та забезпечує викладання  базових та вибіркових дисциплін за двома спеціальностями: 226 «Фармація, промислова фармація» та 222 «Медицина».

Нормативні навчальні дисципліни за освітньою програмою «Фармація»:

• «Загальна та неорганічна хімія»
  • «Органічна хімія»
  • «Біологічна хімія»
  • «Фізична та колоїдна хімія»
  • «Аналітична хімія»
  • «Фармацевтична хімія»
  • «Фармацевтична ботаніка»
  • «Фармакологія», «Фармакогнозія»
  • «Технологія ліків»
  • «Організація та економіка фармації»
  • «Маркетинг у фармації»

Нормативні навчальні дисципліниза освітньою програмою «Медицина»:

• «Медична хімія»
  • «Біологічна та біоорганічна хімія»
  • «Фармакологія»
  • «Побічна дія ліків»

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 226 ФАРМАЦІЯ

Контактна інформація:

4-й корпус, кімн. 4-105а

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контактна інформація
Оглобліна Мирослава Володимирівна кандидат фармацевтичних наук, доцент завідувач кафедри omv.15@ukr.net
(0512) 76-92-68
Шмалько Олександр Олександрович кандидат фармацевтичних наук доцент кафедри shmalko.a@gmail.com
Лебідь Світлана Григорівна кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри ecospectr@ukr.net
(0512) 76-92-68
Ларичева Олена Миколаївна кандидат біологічних наук доцент кафедри laricheva72@gmail.com
(0512) 76-92-68
Невинський Олександр Георгійович кандидат технічних наук, доцент доцент кафедри nevinsky54@ ukr.net
(0512) 76-92-68
Грищенко Геннадій Васильович кандидат медичних наук, доцент доцент кафедри(внутрішнє суміщення) ecospectr@ukr.net
ggryshchenko@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-54
Лисецький Іван Миколайович викладач (зовнішнє суміщення) ivanlisetsky@rambler.ru.
(0512) 76-92-68
Нєпєіна Ганна Володимирівна завідувач навчально-наукової лабораторії медичної хімії annanep.dan@gmail.com
(0512)76-92-68
Рапштинська Наталія Вікторівна завідувач навчально-наукової лабораторії фармацевтичної технології natty.medical@ukr.net