Кафедра фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії

Кафедра фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії  почала свою діяльність з вересня 2019 року на базі Медичного інституту.

Професорсько-викладацький склад кафедри нараховує 6 кандидатів наук та 1 старший викладач, всього 7 осіб та забезпечує викладання  базових та вибіркових дисциплін за двома спеціальностями: 226 «Фармація, промислова фармація» та 222 «Медицина».

Нормативні навчальні дисципліни фармацевтичного профілю

«Загальна та неорганічна хімія», «Органічна хімія», «Біологічна хімія»,  «Аналітична хімія», «Фармацевтична хімія», «Токсикологічна хімія», «Фармацевтична ботаніка», «Фармакологія», «Організація та економіка фармації», «Маркетинг у фармації», «Технологія ліків».

Нормативні навчальні дисципліни зі спеціальності 222 «Медицина»

«Медична хімія», «Біологічна та біоорганічна хімія», «Фармакологія».

Кафедра фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії   є випускною кафедрою зі спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» та займається підготовкою бакалаврів фармації.

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані спеціалісти, які є не лише представниками академічного напряму, але й мають великий досвід роботи у фармацевтичні сфері з різноманітних напрямків: пошуку, вивчення та впровадження нових лікарських засобів, розробка та виготовлення сучасних лікарських форм, оцінка ефективності та безпечності лікарських засобів, організація роботи та управління фармацевтичними установами на міському та обласному рівнях.

Навчання здійснюється за освітньою програмою загальної лікарської підготовки та за освітньою програмою «Фармація».

Контактна інформація:

4-й корпус, кімн. 4-105а

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контактна інформація
Оглобліна Мирослава Володимирівна кандидат фармацевтичних наук, доцент в.о. завідувача кафедри omv.15@ukr.net
(0512) 76-92-68
Шмалько Олександр Олександрович кандидат фармацевтичних наук  в.о доцента shmalko.a@gmail.com
Лебідь Світлана Григорівна кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри ecospectr@ukr.net
(0512) 76-92-68
Ларичева Олена Миколаївна кандидат біологічних наук в.о доцента laricheva72@gmail.com
(0512) 76-92-68