Руслан Валентинович Чубук


доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки
факультету соціології ЧНУ імені Петра Могили
кандидат педагогічних наук, доцент

Capture

Освіта та професійний шлях

Повна вища за напрямом підготовки «Педагогічна освіта», спеціальність «Соціальна педагогіка». 2004-2007 рр. навчання в аспірантурі при Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського з відривом від виробництва. З 2007 р. – старший викладач кафедри соціальної роботи ЧНУ імені Петра Могили. З 2012 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри соціальної роботи, психології та педагогіки.
У 2013 р. обрано членом-кореспондентом Української академії акмеологічних наук, відділення «Прикладної (професійної) акмеології».

 
Сертифіковані програми навчання:

  • «E-Learning – управління знаннями у віртуальному середовищі» м. Одеса.
  • Всеукраїнська літня школа «Знайди себе в сучасній освіті» м. Київ.
  • Наукова школа «Методології наукових досліджень у соціономічних практиках» м. Київ-м. Миколаїв.
  • «Розвиток професіоналізму в умовах сучасних соціально-економічних змін» м. Добрич-Албена, Болгарія.
  • Міжнародний професійний курс «Європейські стандарти управління в сфері вищої освіти», Міжнародний університетський коледж м. Добрич, Болгарія.

Автор понад 60 одноосібних наукових праць із них: статті у фахових виданнях, монографія, навчальний посібник, методичні рекомендації.
 

Захист дисертації

2008 р. – захистив кандидатську дисертацію на тему: «Підготовка майбутніх соціальних педагогів до роботи із студентською молоддю», зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

 

Наукові інтереси: Соціально-педагогічні аспекти підготовки майбутніх фахівців, сучасні технології навчально-виховного процесу у вищій школі, професійно-особистісне вдосконалення викладачів вищих навчальних закладів.

 
Google Scholar

Телефон: (0512) 76-92-82

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …