Руслан Валентинович Чубук


доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки
факультету соціології ЧНУ імені Петра Могили
кандидат педагогічних наук, доцент

Capture

Освіта та професійний шлях

Повна вища за напрямом підготовки «Педагогічна освіта», спеціальність «Соціальна педагогіка». 2004-2007 рр. навчання в аспірантурі при Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського з відривом від виробництва. З 2007 р. – старший викладач кафедри соціальної роботи ЧНУ імені Петра Могили. З 2012 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри соціальної роботи, психології та педагогіки.
У 2013 р. обрано членом-кореспондентом Української академії акмеологічних наук, відділення «Прикладної (професійної) акмеології».

 
Сертифіковані програми навчання:

  • «E-Learning – управління знаннями у віртуальному середовищі» м. Одеса.
  • Всеукраїнська літня школа «Знайди себе в сучасній освіті» м. Київ.
  • Наукова школа «Методології наукових досліджень у соціономічних практиках» м. Київ-м. Миколаїв.
  • «Розвиток професіоналізму в умовах сучасних соціально-економічних змін» м. Добрич-Албена, Болгарія.
  • Міжнародний професійний курс «Європейські стандарти управління в сфері вищої освіти», Міжнародний університетський коледж м. Добрич, Болгарія.

Автор понад 60 одноосібних наукових праць із них: статті у фахових виданнях, монографія, навчальний посібник, методичні рекомендації.
 

Захист дисертації

2008 р. – захистив кандидатську дисертацію на тему: «Підготовка майбутніх соціальних педагогів до роботи із студентською молоддю», зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

 

Наукові інтереси: Соціально-педагогічні аспекти підготовки майбутніх фахівців, сучасні технології навчально-виховного процесу у вищій школі, професійно-особистісне вдосконалення викладачів вищих навчальних закладів.

 
Google Scholar

Телефон: (0512) 76-92-82

Події та оголошення


Журнал «Простоекономіка»

Кому потрібно розумітись в економіці і фінансах? Якщо економіка оточує всіх людей і всі люди мають гроші, то в цих речах, основних їх моментах мають розумітись усі. Своїм журналом ми ламаємо стандарти подання професійної інформації. Ми знайомимо всіх з серйозними, …

квітня
19
Перегляд кінострічки “Віфлеєм”

Запрошуємо до перегляду кінострічки “Віфлеєм” з нагоди святкування 70-річчя держави Ізраїль 19 квітня на 10.30 в ауд. 11-210

квітня
25
Семінар з прикордонних студій професора, доктора, завідувача Департаменту американських студій Університету Саарланду Астрід Феллнер

25 та 26 квітня на базі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили пройде семінар з прикордонних студій під керівництвом професора, доктора, завідувача Департаменту американських студій Університету Саарланду (Німеччина) АСТРІД ФЕЛЛНЕР у рамках міжнародної програми Erasmus+. Seminar Program: Doing Cultural Border …