Спільне_Фото (1)

Кафедра медичної біології та хімії, біохімії, мікробіології, фізіології, патофізіології та фармакології почала свою діяльність з вересня 2017 року на базі Медичного інституту.

Професорсько-викладацький склад кафедри забезпечує викладання  базових дисциплін, що формують клінічну свідомість майбутніх лікарів: «Медична біологія», «Медична хімія», «Фармакологія», «Фізіологія», «Патофізіологія», «Мікробіологія, вірусологія та імунологія», «Біологічна та біоорганічна хімія».

Професорсько-викладацький склад кафедри медичної біології та хімії, біохімії, мікробіології, фізіології, патофізіології та фармакології нараховує 1 доктора наук, 6 кандидатів наук, 1 старший викладач та 2 викладачі всього 10 осіб.

Кафедра займається підготовкою магістрів, як наукових кадрів не тільки для лікарень міста та області, а також для майбутньої клініки ЧНУ імені Петра Могили.

Навчання здійснюється за освітньою програмою загальної лікарської підготовки з подальшою спеціалізацією в інтернатурі.

Інтернатура (первинна спеціалізація) є обов’язковою формою післядипломної освіти осіб за лікарськими та провізорськими спеціальностями для отримання кваліфікації лікаря-спеціаліста або провізора-спеціаліста та можливості здійснювати лікарську або провізорську діяльність в Україні.

Контактна інформація:

Кафедра розташована: 4-й корпус, кімн. 4-315
Телефон: (0512) 76-55-71

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контакти
Козій
Михайло Степанович
доктор біологічних наук зав. кафедри, професор Mykhaylo.Koziy@ chmnu.edu.ua
Тел.: (0512) 76-55-71
Невинський Олександр Георгійович кандидат технічних наук доцент oleksandr.nevynskyy@chmnu.edu.ua
Тел.: (0512) 76-55-71
Клименко Микола Олексійович доктор медичних наук проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку ЧНУ, професор mklymen@gmail.com
Тел.: (0512) 76-55-71
Грищенко Геннадій Васильович кандидат медичних наук директор Медичного інституту,
ggryshchenko@chmnu.edu.ua
Мазур
Ірина Олександрівна
кандидат біологічних. наук доцент Imazur270289@gmail.com
Лебідь Світлана Григорівна кандидат педагогічних наук доцент ecospectr@ukr.net
Тел.: (0512) 76-55-71
Оглобліна Мирослава Володимирівна канд. фармацевтичних наук доцент omv.15@ukr.net
Тел.: (0512) 76-55-71
Прозорова Галина Олександрівна кандидат біологічних наук в.о. доцента prozorova1975@ukr.net
Сарафанюк Наталя Леонідівна старший викладач cnluanen@gmail.com
Губарєва Тетяна Петрівна викладач laslo4@ukr.net
Тел.: (0512) 76-55-71
Шульган Тамара Сергіївна спеціаліст Зав.лаб медичної, біологічної та біоорганічної хімії shulgantamara@yahoo.com
Чвир
Вадим Андрійович
бакалавр провідний фахівець vip.chvir@gmail.com

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.