Кафедра медичної біології та хімії, біохімії, фізіології та мікробіології

Спільне_Фото (1)

Кафедра медичної біології та хімії біохімії, фізіології та мікробіології почала свою діяльність з вересня 2017 року на базі Медичного інституту. Професорсько-викладацький склад кафедри забезпечує викладання  базових дисциплін, що формують клінічну свідомість майбутніх лікарів, які в подальшому можуть вступати в магістратуру та аспірантуру: «Медична біологія», «Медична хімія», «Анатомія людини», «Фізіологія», «Догляд за хворими», «Мікробіологія, вірусологія та імунологія», «Біологічна та біоорганічна хімія», «Історія медицини».

Професорсько-викладацький склад кафедри медичної біології та хімії біохімії, фізіології та мікробіології нараховує 2 доктора наук, 3 кандидата наук, 1 старший викладач всього 6 осіб.

Кафедра займається підготовкою магістрів та аспірантів, як наукових кадрів не тільки для лікарень міста та області, а також для майбутньої клініки ЧНУ імені Петра Могили.

Навчання здійснюється за освітньою програмою загальної лікарської підготовки з подальшою спеціалізацією в інтернатурі.

Інтернатура (первинна спеціалізація) є обов’язковою формою післядипломної освіти осіб за лікарськими та провізорськими спеціальностями для отримання кваліфікації лікаря-спеціаліста або провізора-спеціаліста та можливості здійснювати лікарську або провізорську діяльність в Україні.

Контактна інформація кафедри медичної біології та хімії біохімії, фізіології та мікробіології:

Кафедра розташована: 4-й корпус, кімн. 4-202
Телефон: (0512) 76-55-71
Медичний інститут

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контакти
Авраменко Анатолій Олександрович доктор медичних наук  завідувач, доцент Anatoliy.Avramenko@chmnu.edu.ua
Зак Максим Юрійович доктор медичних наук професор maksym.zak@chmnu.edu.ua
Google Scholar
Марцінковський Ігор Богданович кандидат медичних наук доцент (зовнішній сумісник) ihor.martsynovskyy@chmnu.edu.ua
Тел.: (0512) 76-55-71
Невинський Олександр Георгійович кандидат технічних наук доцент oleksandr.nevynskyy@chmnu.edu.ua
Teл.: (0512) 76-55-71
Google Scholar
Редька Олена Георгіївна кандидат біологічних наук доцент olena.redka@chmnu.edu.ua
Сарафанюк Наталя Леонідівна старший викладач Natalya.Sarafanyuk@chmnu.edu.ua
Google Scholar
Мокляк Вікторія Олександрівна бакалавр завідуюча лабораторії медичної біології та біоорганічної хімії viktoriya.moklyak@chmnu.edu.ua
Тел.: (0512) 76-55-71
Пакуш Наталія Олександрівна спеціаліст провідний фахівець nataliya.pakush@chmnu.edu.ua

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.