Кафедра медичної біології та фізики, мікробіології, гістології, фізіології та патофізіології

Кафедра медичної біології та фізики, мікробіології, гістології, фізіології та  патофізіології почала свою діяльність з вересня 2017 року на базі Медичного інституту.

Професорсько-викладацький склад кафедри забезпечує викладання  базових дисциплін, що формують клінічну свідомість майбутніх лікарів: «Медична біологія», «Гістологія, цитологія, та ембріологія» «Медична та біологічна фізика», «Фізіологія», «Патофізіологія», «Мікробіологія, вірусологія та імунологія».

Професорсько-викладацький склад кафедри медичної біології та фізики, мікробіології, гістології, фізіології та  патофізіології нараховує 2 докторів наук, 4 кандидатів наук, 3 старших викладачів та 1 викладача, всього 10 осіб.

Кафедра займається підготовкою магістрів, як наукових кадрів не тільки для лікарень міста та області, а також для майбутньої клініки ЧНУ імені Петра Могили.

Навчання здійснюється за освітньою програмою загальної лікарської підготовки з подальшою спеціалізацією в інтернатурі.

Інтернатура (первинна спеціалізація) є обов’язковою формою післядипломної освіти осіб за лікарськими та провізорськими спеціальностями для отримання кваліфікації лікаря-спеціаліста або провізора-спеціаліста та можливості здійснювати лікарську або провізорську діяльність в Україні.

Контактна інформація кафедри медичної біології та фізики, мікробіології, гістології, фізіології та  патофізіології:

4-й корпус, кімн. 4-315

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контакти
Корольова Ольга Вікторівна канд. біолог. наук зав. кафедри koroleva1975@gmail.com
(0512) 76-55-71
Клименко Микола Олексійович доктор медичних наук проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку ЧНУ, професор mklymen@gmail.com
Чеботар
Лариса Дмитрівна
канд. біолог. наук доцент chebotar69@ukr.net
(0512) 76-55-71
Козій Михайло Степанович доктор біологічних наук професор (б.в.з.) Mykhaylo.Koziy@ chmnu.edu.ua