Олена Леонідівна Файчук


старший викладач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки
факультету соціології ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат педагогічних наук

Файчук

Освіта та професійний шлях

В 2009 р. закінчила магістратуру ЧНУ імені Петра Могили за спеціальністю «Соціальна робота». В цьому ж році вступила до аспірантури за спеціальністю 13.00.04 – «Теорія та методика професійної освіти». З 2010 р. працює викладачем на кафедрі соціальної роботи, психології та педагогіки.

Викладає дисципліни: «Медико-соціальні основи здоров’я», «Мендико-соціальна реабілітація людей з особливими потребами», «Педагогіка вищої школи», «Технології соціальної роботи».

Загальна кількість публікацій – більше 25 (в т.ч. 1-монографія у співавторстві, 1 методичний посібник).

 

Захист дисертації

2013 р. – захистила дисертацію на тему: «Формування валеологічної культури майбутніх соціальних працівників в процесі професійної підготовки», присвоєне звання кандидата педагогічних наук.

 

Коло наукових інтересів: валеологічна освіта, соціальна робота з молоддю, соціально-педагогічна профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі, волонтерська діяльність.

 
Google Scholar

Телефон: (0512) 76-92-82

Електронна адреса: chdunatali@meta.ua

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …