Кафедра анатомії, клінічної анатомії, оперативної хірургії, патоморфології та судової медицини

Кафедру створено 2016 року на базі Медичного інституту.

Професорсько-викладацький склад кафедри анатомії, гістології, клінічної анатомії і оперативної хірургії та патоморфології нараховує 1 доктора наук, 2 кандидатів наук, 2 старших викладачів.

Професорсько-викладацький склад кафедри відповідає за підготовку лікарів за другим магістерським рівнем. У процесі навчання студенти опановують такі професійні дисципліни: «Анатомія людини», «Гістологія, цитологія та ембріологія», «Клінічна анатомія і оперативна хірургія», «Патоморфологія».

Навчання здійснюється за освітньою програмою загальної лікарської підготовки з подальшою спеціалізацією в інтернатурі.

Інтернатура є обов’язковою формою первинної спеціалізації осіб за лікарськими спеціальностями. Вона здійснюється у вищих медичних навчальних закладах та академіях післядипломної освіти згідно з місцем направлення на роботу. Під час навчання в інтернатурі набувається конкретна лікарська спеціалізація: загальна практика: сімейна медицина, терапія, хірургія, акушерство та гінекологія, лікувальна фізкультура та спортивна медицина, променева терапія, радіонуклідна діагностика, швидка та невідкладна медична допомога, анестезіологія, дерматовенерологія, інфекційні хвороби, невропатологія, нейрохірургія, онкологія, ортопедія та травматологія, отоларингологія, офтальмологія, профпатологія, психіатрія, радіологія, судово-медична експертиза, урологія, фізіотерапія, фтизіатрія тощо.

Контактна інформація:

Кафедра розташована: корпус 4, кімн. 4-211

Телефон: (0512) 76-92-73

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контакти
Черно Валерій Степанович доктор медичних наук, професор завідувач кафедри, професор Cherno1965@gmai.com
(0512) 76-92-73
Харченко Олександр Вікторович доктор медичних наук, професор професор (0512) 76-92-73
Яковенко Наталія Олександрівна кандидат медичних наук доцент б.в.з. Natalya.Yakovenko@chmnu.edu.ua
Google Scholar
Нужна Олена Костянтинівна кандидат медичних наук доцент Olena.Nuzhna@chmnu.edu.uа
Google Scholar
Силенко Олександр Олександрович лікар-фахівець викладач Oleksandr.Sylenko@chmnu.edu.ua
Біла Ольга Андріївна провідний фахівець 22olga28@gmail.com
Гаврилюк Ілля Михайлович завідувач лабораторії анатомії mellon2587@gmail.com
(0512) 76-92-73

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).