Дмитро Вікторович Сай


в.о. декана факультету соціології ЧНУ імені Петра Могили,

старший викладач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки
факультету соціології ЧНУ імені Петра Могили
кандидат педагогічних наук

Capture

Освіта та професійний шлях

В 2005 р. Дмитро Вікторович закінчив бакалаврат, а в 2006 р. закінчив магістратуру факультету іноземної філології ЧНУ (колишн. МДГУ) імені Петра Могили. З серпня 2007 по червень 2009 р. навчався в університеті Тафтс (США), де здобув ступінь магістра за спеціальністю «Розвиток дітей» та спеціалізацією «Діти з особливими потребами».

З вересня 2009 р. працює в ЧНУ імені Петра Могили. У 2012-2014 рр. навчався в аспірантурі ЧНУ імені Петра Могили. З 2014 р. – працює на кафедрі соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили.

 
Захист дисертацій

2016 р. – захистив кандидатську дисертацію на тему: «Формування моральних цінностей майбутніх соціальних працівників у процесі волонтерської діяльності»

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

2016 р. – нагороджений подячним листом від Миколаївської міської ради.
2015 р. – нагороджений почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації.
2014 р. – нагороджений дипломом Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.
2013 р. – нагороджений відзнакою за волонтерську діяльність від Шейха Іса бін Алі Аль Кхаліфа (Бахрейн) та Неурядової організації «Good Work Society» (Бахрейн).
2013 р. –  нагороджений подячним листом  Миколаївської обласної державної адміністрації.
2012 р. – нагороджений грамотою Управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

 

Наукові інтереси: діти-сироти, діти з особливими потребами, моральні цінності, волонтерська діяльність, неформальна освіта.

 
Google Scholar

Телефон: (0512) 76-55-52

Електронна адреса: Dmytro.Say@chmnu.edu.ua

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …