Лебідь Світлана Григорівна


Доцент кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат педагогічних наук

Освіта та професійний шлях

У 1994 р. Світлана Григорівна закінчила природничий факультет Херсонського державного педагогічного інституту за спеціальністю «хімія та біологія».

З 1994 р. по 2000 р. працювала у середній загальноосвітній школі № 18 м. Миколаєва вчителем біології та хімії, заступником директора з наукової роботи.

Протягом 2000-2002 рр. обіймала посади заступника декана з виховної роботи аграрного факультету, старшого викладача кафедри рослинництва Миколаївського державного аграрного університету.

З 2003 р. по теперішній час працює у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили спочатку старшим викладачем, а з 2005 р. – доцентом кафедри екології та природокористування.

Протягом 2009-2015 рр. обіймала посаду декана факультету еколого-медичних наук.

З 2016 року працює в медичному інституті ЧНУ спочатку доцентом кафедри медичної біологіїї, медичної хімії, а з 2019 року – доцентом кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії.

Викладає курси: медична хімія, в тому числі для іноземних студентів англійською мовою, медична біологія, біохімія.

Захист дисертації

2001 р. – захист дисертації на здобуття вченого ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.07 «Теорія та методика виховання» на тему «Формування екологічної культури учнів 7-11 класів в процесі вивчення спеціалізованого курсу екології» в Інституті проблем виховання  АПН України.

Звання, нагороди та особисті відзнаки

1995 р. – отримала звання «Вчитель року» як переможець міського конкурсу «Вчитель року-95».

1996 р. – переможець обласного конкурсу «Вчитель року» в номінації «Вчитель біології».

1997 р. – нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України.

1998 р. – переможець Міжнародного конкурсу педагогів у МДЦ «Артек» (ІІ премія), нагороджена Золотим глобусом Міжнародного дитячого центру «Артек».

2005 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри екології та природокористування.

Коло наукових інтересів: біологічна та хімічна складова медичної освіти, екологічна освіта.

Контакти:

Профіль у Google Академії

Електронна адреса: ecospectr@ukr.net

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …