Ларичева Олена Миколаївна


Кандидат біологічних наук, в.о.доцент (б.в.з) кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

 

 Освіта та професійний шлях

У 1994 році закінчила з відзнакою природничий факультет Херсонського державного педагогічного інституту імені Н.К. Крупської.

У 1994-1999 роках працювала вчителем біології у середній загальноосвітній школі №48 міста Миколаєва, у 2003-2007 роках – викладачем біології Вищого професійного училища суднобудування міста Миколаєва.

З 2007 по 2019 роки працювала викладачем, старшим викладачем, доцентом, заступником декана біологічного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Є автором та співавтором більше 70 друкованих робіт, у тому числі 5 науково-методичних праць (1 з грифом МОН України), 1 патенту на корисну модель та 1 авторського свідоцтва.

Захист дисертації

У 2017 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.04 – біохімія на тему «Вплив надлишку та нестачі мелатоніну на прооксидантно-антиоксидантний стан легень» у ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …