Шмалько Олександр Олександрович


Кандидат фармацевтичних наук, в.о. доцента (б.в.з.) кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

У 1983 р. закінчив Військово-медичний факультет при Томському медичному інституті, отримав кваліфікацію « Військовий провізор».

У 2004 р. закінчив Південну академію Міністерства промислової політики України, отримав кваліфікацію «Економіст».

З 1983 по 2000 роки – служба в ЗС СРСР та України.

З 2000 р. по 2001 р. – начальник Держ. інспекції з контролю якості лікарських засобів  в Миколаївській області.

З 2001 р. по 2011 р. – директор ПКВО «Фармація» Миколаївської області. Член комісії по висуванню медичних працівників Миколаївської області на нагородження орденом «Святого Пантелеймона». Член Миколаївської фармацевтичної асоціації.

Стаж педагогічної роботи у ВНЗ 3-4 рівня акредитації  – 5 років.

 

Підвищення кваліфікації

 2018 р. – ПАЦ « Організація і управління фармацією», Запорізький державний медичний університет.

 

Вчений ступінь і звання

Кандидат фармацевтичних наук з 2018 року дисертацію за темою «Розробка складу та технології фітосиропу гепатопротекторної та жовчогінної дії» (спеціальність 15.00.01 – організація фармацевтичної  справи, технологія ліків та судова фармація), захистив у спеціалізованій вченій раді при Національному фармацевтичному університеті. В 2009 р. отримав почесне звання заслужений працівник охорони здоров’я України.

 

Публікації

Є автором (співавтором) більше 20 друкованих робіт та один патент на корисну модель.

Коло наукових інтересів: Розробка нових лікарських форм рослинного походження.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …