Дисертації - ЧНУ iм. Петра Могили

Дисертації


Дисертації, що прийняті до захисту у спецрадах Університету

Дисертації, що прийняті до захисту у спеціалізованих вчених радах
ЧНУ імені Петра Могили

 

Спеціалізована вчена рада  К 38.053.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук за спеціальностями 23.00.02 «Політичні інститути та процеси», 23.00.04 «Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку»

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата політичних Рудня Д. М. (завантажити)

Дисертація Рудня Дениса Миколайовича «Лівий рух в політичній системі сучасної України», подана на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук за спеціальністю 23.00.02 – політичні інститути та проблеми (завантажити)

Відгук офіційного опонента доктора політичних наук, професора Польового М. А. на дисертацію Рудня Д. М. (завантажити)

Відгук офіційного опонента кандидата політичних наук, доцента Ростецької С. І. на дисертацію Рудня Д. М

 

 

Спеціалізована вчена рада Д 38.053.02 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) історичних наук за спеціальностями 07.00.01 «Історія України» та 07.00.02 «Всесвітня історія»
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук Тацієнка В.С. (завантажити)
Дисертація Тацієнка Віталія Сергійовича «Повсякденне життя православного парафіяльного духовенства київської єпархії в кінці ХVІІІ – на початку ХХ ст.», подана на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України (завантажити)
Відгук офіційного опонента, доктора історичних наук, професора Тригуба Олександра Петрович, на дисертацію Тацієнка В.С. (завантажити)
Відгук офіційного опонента, доктора історичних наук, професора Андрєєва Віталія Миколайовича, на дисертацію Тацієнка В.С. (завантажити)
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук Гаргаун Я.І. (завантажити)
 Дисертація Гаргаун Яни Ігорівни «Юрій Бойко-Блохин: наукова та громадсько-політична діяльність», подана на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України (завантажити)
Відгук офіційного опонента, доктора історичних наук, професора Матяш Ірини Борисівни, на дисертацію Гаргаун Я.І. (завантажити)
 Відгук офіційного опонента, кандидата історичних наук, Чернявського Валерія Валерійовича, на дисертацію Гаргаун Я.І. (завантажити)
Спеціалізована вчена рада Д 38.053.03 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 «Механізми державного управління»

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління Шевчук В.В. (завантажити)

Дисертація Шевчук Вікторії Вікторівни «Удосконалення державного регулювання інноваційного розвитку системи охорони здоров’я України», подана на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління (завантажити)

Відгук офіційного опонента, доктора наук з державного управління, доцента Сиченка В.В. на дисертацію Шевчук В.В. (завантажити)

Відгук офіційного опонента, доктора наук з державного управління, професора Карамишева Д.В. на дисертацію Шевчук В.В.

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління Сімака С.В. (завантажити)

Дисертація Сімака Сергія Васильовича «Інституційний розвиток публічно-приватного партнерства в системі державного управління», подана на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління (завантажити)

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління Гайди О.В. (завантажити)

 

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління Ємельянової О.М. (завантажити)

Дисертація Ємельянової Олени Миколаївни «Удосконалення механізму державного регулювання регіонального розвитку в період економічної стагнації», подана на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління (завантажити)

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління Андріяш В.І. (завантажити)

Дисертація Андріяш Вікторії Іванівни «Модернізація механізмів державного регулювання етнополітичних процесів України в умовах глобалізації», подана на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління (завантажити)

Дисертація Ніколаєва Владислава Олександровича «Удосконалення механізмів державного управління інформаційно-аналітичною діяльністю», подана на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління (завантажити)

Дисертація Криштановича Мирослава Франковича «Модернізація механізмів державного управління в системі органів внутрішніх справ сучасної України», подана на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління

 

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління Криштановича М. Ф. (завантажити)

 

Відгук офіційного опонента доктора наук з державного управління, професора Івашова Л.М. на дисертацію Криштановача М.Ф. (завантажити)

 

Відгук офіційного опонента доктора наук з державного управління, професора Парубчака І.О. на дисертацію Криштановача М.Ф. (завантажити)

 

Відгук офіційного опонента доктора наук з державного управління, професора Садкового В.П. на дисертацію Криштановача М.Ф. (завантажити)

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління Ніколаєва В. О. (завантажити)

 

Відгук офіційного опонента доктора наук з державного управління, професора Лопушинського І. П. на дисертацію Ніколаєва В. О. (завантажити)

 

Відгук офіційного опонента кандидата наук з державного управління Соколова А. В. на дисертацію Ніколаєва В. О. (завантажити)

 

Спеціалізована вчена рада К 38.053.04 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук за спеціальностями 10.01.04 «Література зарубіжних країн» та 10.01.06 «Теорія літератури»

 

Спеціалізована вчена рада Д 38.053.05 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) технічних наук за спеціальностями 05.13.05 «Комп’ютерні системи та компоненти» та 05.13.06 «Інформаційні технології»

 

Автореферат дисертації Горбаня Г. В. «Методи та об’єктно-орієнтована інформаційна технологія інтелектуального аналізу багатомірних даних» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук (завантажити)

 

Дисертація Горбаня Гліба Валентиновича «Методи та об’єктно-орієнтована інформаційна технологія інтелектуального аналізу багатомірних даних», подана на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 – інформаційні технології (завантажити)

 

Відгук офіційного опонента доктора технічних наук, професора Шаховської Н. Б. на дисертаційну роботу Горбаня Г. В. (завантажити)

 

Відгук офіційного опонента доктора технічних наук, професора Філатова В. О. на дисертаційну роботу Горбаня Г. В. (завантажити)

 

Автореферат дисертації Крайника Я. М. «Дослідження та розроблення високоефективних частково паралельних LDPC декодерів на базі FPGA» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук (завантажити)

 

Дисертація Крайника Ярослава Михайловича «Дослідження та розроблення високоефективних частково паралельних LDPC декодерів на базі FPGA», подана на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.05 – комп’ютерні системи та компоненти (завантажити)

 

Відгук офіційного опонента доктора технічних наук, професора Опанасенка В. М. на дисертаційну роботу Крайника Я. М. (завантажити)

 

Відгук офіційного опонента доктора технічних наук, доцента Пауліна О. М. на дисертаційну роботу Крайника Я. М. (завантажити)

 

Події та оголошення


березня
28
Чемпіонат по міні-футболу в ЧНУ!

У ЧНУ імені Петра Могили проходить весняний чемпіонат по міні-футболу, організований кафедрою спортивних дисциплін факультету фізичного виховання та спорту. Наразі, завершуються матчі в підгрупах. Попереду очікуються півфінал та фінал змагань, які буду проходити на Центральному міському стадіоні 28 березня з …

березня
28
Business opportunities

Фінал ділової гри  «Business opportunities» відбудеться за участю команд факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, які презентуватимуть свої  розроблені проекти. Захід відбудеться  в приміщенні читальної зали ЧНУ імені Петра Могили (вул. Акима, 2, головний корпус) о 10:00-14:00