Черно Валерій Степанович


доктор медичних наук,
професор
кафедри анатомії, гістології, клінічної анатомії й оперативної хірургії та патоморфології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

 

Освіта та професійний шлях

Черно Валерій Степанович у 1980 році вступив до Миколаївського медичного училища. Після закінчення фельдшерського відділення в 1984 році працював у лікарні швидкої медичної допомоги. У 1987 році вступив на перший курс Полтавського медичного інституту.

З 1995 по 1998 рік навчався в аспірантурі на кафедрі оперативної хірургії та топографічної анатомії Української медичної стоматологічної академії (завідувач кафедри – доктор медичних наук, професор, ректор УМСА Скрипніков М.С.). У 1999 році захистив дисертацію та отримав диплом кандидата наук зі спеціальності «Нормальна анатомія». 1999-2000 проходив інтернатуру на кафедрі акушерства та гінекології.

У 2000 році був прийнятий на посаду доцента кафедри біологічних основ фізичної культури та спорту Миколаївського державного педагогічного університету. У 2003 році присвоєно вчене звання доцента.

Відсутність в обласному центрі медико-біологічної освіти спонукало його та колег отримати ліцензію та розпочати підготовку фахівців біологічних спеціальностей. Працював на посаді завідувача кафедри до 2009 року. Після створення біологічного факультету був обраний на посаду декана, на якій працював до 2015 року.

З 2015 року – доктор медичних наук зі спеціальності «Нормальна анатомія». Відкривши нову магістерську спеціальність започаткував першу в Миколаєві кафедру лабораторної діагностики, завідувачем якої і працював. З 2015 по 2017 роки під його керівництвом захищено 3-и кандидатські дисертації. У 2018 року присвоєне вчене звання професора.

З 2018-19 навчального року прийнятий до медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили на посаду завідувача кафедри «Анатомії, гістології, клінічної анатомії і оперативної хірургії та патоморфології».

Нагороди та відзнаки

Нагороджений багатьма грамотами різних рівнів державних установ. Має подяку командування Нацгвардії за волонтерський рух. Нагороджений МОН України знаком «Відмінник освіти». У 2017 році нагороджений Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом».

Захист дисертацій

1999р. – захист кандидатської дисертації на тему «Морфо-функціональний стан тканин сечівника при використанні кетгуту та біофіла»

2015 р. – захист докторської дисертації на тему «Порівняльна морфологія пазух твердої оболонки головного мозку людини та лабораторних тварин»

Коло наукових інтересів: просторова та структурна організація пазух твердої оболонки головного мозку хребетних.

Контакти:

Електронна адреса: cherno1965@gmail.com

Телефон: (0512) 76-92-73

Події та оголошення


січня
27
ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

січня
18
Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
30
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.