Черно Валерій Степанович


доктор медичних наук, професор кафедри анатомії, клінічної анатомії, оперативної хірургії,
патоморфології та судової медицини
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

 

Освіта та професійний шлях

Черно Валерій Степанович у 1980 році вступив до Миколаївського медичного училища. Після закінчення фельдшерського відділення в 1984 році працював у лікарні швидкої медичної допомоги. У 1987 році вступив на перший курс Полтавського медичного інституту.

З 1995 по 1998 рік навчався в аспірантурі на кафедрі оперативної хірургії та топографічної анатомії Української медичної стоматологічної академії (завідувач кафедри – доктор медичних наук, професор, ректор УМСА Скрипніков М.С.). У 1999 році захистив дисертацію та отримав диплом кандидата наук зі спеціальності «Нормальна анатомія». 1999-2000 проходив інтернатуру на кафедрі акушерства та гінекології.

У 2000 році був прийнятий на посаду доцента кафедри біологічних основ фізичної культури та спорту Миколаївського державного педагогічного університету. У 2003 році присвоєно вчене звання доцента.

Відсутність в обласному центрі медико-біологічної освіти спонукало його та колег отримати ліцензію та розпочати підготовку фахівців біологічних спеціальностей. Працював на посаді завідувача кафедри до 2009 року. Після створення біологічного факультету був обраний на посаду декана, на якій працював до 2015 року.

З 2015 року – доктор медичних наук зі спеціальності «Нормальна анатомія». Відкривши нову магістерську спеціальність започаткував першу в Миколаєві кафедру лабораторної діагностики, завідувачем якої і працював. З 2015 по 2017 роки під його керівництвом захищено 3-и кандидатські дисертації. У 2018 року присвоєне вчене звання професора.

З 2018-19 навчального року прийнятий до медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили на посаду завідувача кафедри «Анатомії, гістології, клінічної анатомії і оперативної хірургії та патоморфології».

Нагороди та відзнаки

Нагороджений багатьма грамотами різних рівнів державних установ. Має подяку командування Нацгвардії за волонтерський рух. Нагороджений МОН України знаком «Відмінник освіти». У 2017 році нагороджений Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом».

Захист дисертацій

1999р. – захист кандидатської дисертації на тему «Морфо-функціональний стан тканин сечівника при використанні кетгуту та біофіла»

2015 р. – захист докторської дисертації на тему «Порівняльна морфологія пазух твердої оболонки головного мозку людини та лабораторних тварин»

Коло наукових інтересів: просторова та структурна організація пазух твердої оболонки головного мозку хребетних.

Контакти:

Електронна адреса: cherno1965@gmail.com

Телефон: (0512) 76-92-73

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …