Навчально-інформаційна база - ЧНУ iм. Петра Могили

Навчальні програми

Бакалаврат:

Освітньо-кваліфікаційна характеристика

Структура програми бакалавра передбачає оволодіння знаннями щодо сучасних методів прийняття управлінських рішень; планування діяльності організації; методів забезпечення конкурентоспроможності організації; ефективних методів мотивації персоналу та управління командою.

Магістратура:

Публічне управління та адміністрування

Студенти отримають інформацію та удосконалять свої знання з адміністративного права, права органів місцевого самоврядування та конституційного права. Крім того, вони здобувають знання в галузі цивільного, економічного, трудового права, а також доповнення контенту знання в області економіки, державних фінансів, бухгалтерського обліку та інформатики. Освіта в рамках цієї спеціалізації враховує функціонування місцевих і державних органів влади відповідно до європейських норм.

Дисципліни

Чемпіонат по міні-футболу в ЧНУ!

У ЧНУ імені Петра Могили проходить весняний чемпіонат по міні-футболу, організований кафедрою спортивних дисциплін факультету фізичного виховання та спорту. Наразі, завершуються матчі в підгрупах. Попереду очікуються півфінал та фінал змагань, які буду проходити на Центральному міському стадіоні 28 березня з …

Business opportunities

Фінал ділової гри  «Business opportunities» відбудеться за участю команд факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, які презентуватимуть свої  розроблені проекти. Захід відбудеться  в приміщенні читальної зали ЧНУ імені Петра Могили (вул. Акима, 2, головний корпус) о 10:00-14:00