Навчально-інформаційна база - ЧНУ iм. Петра Могили

Навчальні програми

Бакалаврат:

Освітньо-кваліфікаційна характеристика

Структура програми бакалавра передбачає оволодіння знаннями щодо сучасних методів прийняття управлінських рішень; планування діяльності організації; методів забезпечення конкурентоспроможності організації; ефективних методів мотивації персоналу та управління командою.

Магістратура:

Публічне управління та адміністрування

Студенти отримають інформацію та удосконалять свої знання з адміністративного права, права органів місцевого самоврядування та конституційного права. Крім того, вони здобувають знання в галузі цивільного, економічного, трудового права, а також доповнення контенту знання в області економіки, державних фінансів, бухгалтерського обліку та інформатики. Освіта в рамках цієї спеціалізації враховує функціонування місцевих і державних органів влади відповідно до європейських норм.

Дисципліни

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.