Навчально-інформаційна база - ЧНУ iм. Петра Могили

Навчальні програми

Бакалаврат:

Освітньо-кваліфікаційна характеристика

Структура програми бакалавра передбачає оволодіння знаннями щодо сучасних методів прийняття управлінських рішень; планування діяльності організації; методів забезпечення конкурентоспроможності організації; ефективних методів мотивації персоналу та управління командою.

Магістратура:

Публічне управління та адміністрування

Студенти отримають інформацію та удосконалять свої знання з адміністративного права, права органів місцевого самоврядування та конституційного права. Крім того, вони здобувають знання в галузі цивільного, економічного, трудового права, а також доповнення контенту знання в області економіки, державних фінансів, бухгалтерського обліку та інформатики. Освіта в рамках цієї спеціалізації враховує функціонування місцевих і державних органів влади відповідно до європейських норм.

Дисципліни

жовтня
Проведення Фестивалю «Кіно проти корупції»

Міністерство освіти і науки України Чорноморський національний університет імені Петра Могили 54003, Україна м. Миколаїв вул. 68 Десантників, 10 Телефон: (0512) 50-03-33 Факс: (0512) 50-00-69 e-mail: rector@chmnu.edu.ua Прес-анонс В ЧНУ ім. Петра Могили в межах проведення Фестивалю «Кіно проти корупції» відбуватимуться  …