Навчально-інформаційна база - ЧНУ iм. Петра Могили

Навчальні програми

Бакалаврат:

Освітньо-кваліфікаційна характеристика

Структура програми бакалавра передбачає оволодіння знаннями щодо сучасних методів прийняття управлінських рішень; планування діяльності організації; методів забезпечення конкурентоспроможності організації; ефективних методів мотивації персоналу та управління командою.

Магістратура:

Публічне управління та адміністрування

Студенти отримають інформацію та удосконалять свої знання з адміністративного права, права органів місцевого самоврядування та конституційного права. Крім того, вони здобувають знання в галузі цивільного, економічного, трудового права, а також доповнення контенту знання в області економіки, державних фінансів, бухгалтерського обліку та інформатики. Освіта в рамках цієї спеціалізації враховує функціонування місцевих і державних органів влади відповідно до європейських норм.

Дисципліни

січня
Про нарахування стипендії

Шановні студенти! Стипендія, на другий триместр,  буде нараховуватись у відповідності до постанов Кабінету Міністрів України:

грудня
День Відкритих Дверей

18 грудня 2016 року о 10.00 відбудеться День Відкритих Дверей, в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили.