Газета «Вагант» - ЧНУ iм. Петра Могили

Газета «Вагант»


Щиро вітаємо вас на сторінках газети “Вагант”! Тут Ви знайдете інформацію про газету та матимете змогу завантажити випуски газеті.

Відомо, що життя – це постійні зміни, адже тільки так можна розвиватися та вдосконалюватися. Не є винятком і життя нашого видання, де стимулом до новацій насамперед є звернення й побажання читачів.
Сьогодні журнал «Вагант» висвітлює найактуальніші події університету та міста, знайомить із цікавими особистостями – талановитими студентами та улюбленими викладачами, розглядає гострі теми та проблеми, а також дає оцінку подіям навколишньої дійсності.
Із відкриттям у нашому університеті спеціальності «Журналістика» лави кореспондентів «Ваганту» поповнили майбутні представники «четвертої влади», але на залишаються осторонь від текстотворчого процесу та інформаційної діяльності студенти таких спеціальностей як «Облік і аудит», «Компютерні науки», «Геодезія», «Переклад», «Економіка підприємства» тощо.
Уже сьогодні на шпальтах нашого журналу ви можете ознайомитись із науковою роботою викладачів та студентів, їхніми здобутки у різних галузях, виступами на різноманітних конференціях, форумах, зустрічах. Дізнатися про співпрацю університету з іншими закордонними вищими закладами освіти. Отримати інформацію про презентації книг (художніх, наукових, науково-популярних), зустрічі з авторами, студентські та викладацькі дорожні нотатки з цікавих подорожей.
Тож, якщо Ви бажаєте долучитися до творчого процесу або маєте пропозиції чи побажання до редакції, надсилайте їх на нашу електронну адресу vagant_sva@mail.ru, або телефонуйте: (093) 58-17-451.

Змінюємось разом!

З повагою та найкращими побажаннями
головний редактор к.н.соц.ком, доцент,
член Національної спілки журналістів України
Валентина Андріївна Стєкольщикова

Видання газети “Вагант”

2014 рік

Вагант вересень

Вагант жовтень

Вагант листопад-грудень

 

2015 рік

Вагант вересень-жовтень

Вагант листопад

Вагант січень

 

2016 рік

Вагант 12-1 випуск. Грудень 2015 – Січень 2016

Вагант 12-2 випуск. Лютий 2016

Вагант 12-3 випуск. Березень 2016

Вагант_Квітень № 4 (158)

Вагант № 5 (159) – 2016

Вагант №6 (160)

Вагант №7 (161)

Вагант №8 (162)

 

2017 рік

Вагант №1 Март, 2017 (164)

Події та оголошення


Травня
26
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба. 

Травень
19
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
25
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.