Кафедра інженерії програмного забезпечення


Інформаційні ресурси

Інформація про кафедру


Кафедру інженерії програмного забезпечення було створено у 2016 році у результаті реорганізації кафедри інтелектуальних інформаційних систем (історія якої у свою чергу бере початок у 2003 році) шляхом її поділу на дві випускаючі кафедри. У 2019 році кафедра пройшла акредитацію освітньої програми за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» першого рівня вищої освіти. Завідувач кафедри – канд. техн. наук, доцент Давиденко Євген Олександрович.
Контактна інформація:
2-й корпус, каб. 2-302
(0512) 76-55-98
Сайт кафедри інженерії програмного забезпечення
Кафедра інженерії програмного забезпечення
Instagram

Спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення»

• бакалавр – 3 роки 10 місяців
• магістр – 1 рік 6 місяців
Кафедра інженерії програмного забезпечення здійснює підготовку бакалаврів та магістрів зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення».
Ця спеціальність є однією з найбільш актуальних на ринку ІТ-праці! Фахівці з інженерії програмного забезпечення – висококласні розробники програмного забезпечення для комп’ютерних систем і телекомунікаційних мереж. Випускники працюють на посадах: технік з системного адміністрування; інженер з комп’ютерних систем; прикладний та системний програміст; аналітик операційного та прикладного ПЗ тощо.
У межах даної спеціальності вивчаються технології, що розглядають повний життєвий цикл проєкту розробки ПЗ, що поєднують у собі науковий підхід, серйозну базу досліджень і мають історію реального використання та адаптацію.

Акредитація освітньої програми

Додаткова інформація

Матеріально-технічне забезпечення

Зміст Навчання

Викладацький склад кафедри

 

Кафедри факультету

Події та оголошення


серпня
19
Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту ОПП «Право» магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». Коли? – 19 серпня 2022 року Де? – Zoom-конференція Відгуки на освітньо-професійну програму також …

липня
7
Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили! Коли? – 07 липня 2022 Початок о 15.00 Де? – Онлайнова зустріч Ідентифікатор конференції: 3106988262 Пароль: JP1aZb Майбутні студенти, Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ …

липня
4
Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”

Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”. Коли? – 4 липня (понеділок) 2022 року. Початок о 17:00. Де? – Платформа Zoom Ідентифікатор конференції: 835 5670 0990 Код доступу: Db05xH Цільова аудиторія: втупники на магістерські …