Кафедра інформаційних технологій та програмних систем - ЧНУ iм. Петра Могили

Кафедра інформаційних технологій та програмних систем


Максим Павлович Мусієнко

email:[email protected]

Кафедра розташована:2-й корпус, каб. 2-305

тел. (0512) 76-92-75

– професор, доктор технічних наук. Закінчив у 1998 р. Черкаський інженерно-технологічний інститут. У 2006 р. захистив докторську дисертацію за спеціальністю 05.13.05 – “Елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування” у Одеському національному політехнічному університеті. У 2007 р. присвоєне вчене звання професора кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні Черкаського державного технологічного університету. З вересня 2009 р. працює у ЧДУ імені Петра Могили. Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за внесок молоді у розбудову держави у номінації «За наукові досягнення» (2003).

Події та оголошення


жовтня
17
Науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування: розвиток і впровадження»

17 листопада 2016 р. Національна академія державного управління при Президентові України проводить науково-практичну конференцію молоди вчених «Публічне управління та адміністрування: розвиток і впровадження».

жовтня
27
Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення стійкості економіки в умовах гоеекономічної нестабільності: національний та глобальний виміри»

Київський національний університетімені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин запрошують професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів

Листопад
4
Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»