Кафедра анатомії, гістології, клінічної анатомії й оперативної хірургії та патоморфології

Кафедру створено 2016 року на базі Медичного інституту.

Професорсько-викладацький склад кафедри анатомії, гістології, клінічної анатомії і оперативної хірургії та патоморфології нараховує 1 доктора наук, 2 кандидатів наук, 2 старших викладачів.

Професорсько-викладацький склад кафедри відповідає за підготовку лікарів за другим магістерським рівнем. У процесі навчання студенти опановують такі професійні дисципліни: «Анатомія людини», «Гістологія, цитологія та ембріологія», «Клінічна анатомія і оперативна хірургія», «Патоморфологія».

Навчання здійснюється за освітньою програмою загальної лікарської підготовки з подальшою спеціалізацією в інтернатурі.

Інтернатура є обов’язковою формою первинної спеціалізації осіб за лікарськими спеціальностями. Вона здійснюється у вищих медичних навчальних закладах та академіях післядипломної освіти згідно з місцем направлення на роботу. Під час навчання в інтернатурі набувається конкретна лікарська спеціалізація: загальна практика: сімейна медицина, терапія, хірургія, акушерство та гінекологія, лікувальна фізкультура та спортивна медицина, променева терапія, радіонуклідна діагностика, швидка та невідкладна медична допомога, анестезіологія, дерматовенерологія, інфекційні хвороби, невропатологія, нейрохірургія, онкологія, ортопедія та травматологія, отоларингологія, офтальмологія, профпатологія, психіатрія, радіологія, судово-медична експертиза, урологія, фізіотерапія, фтизіатрія тощо.

Контактна інформація:

Кафедра розташована: корпус 4, кімн. 4-211

Телефон: (0512) 76-92-73

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контакти
Яковенко Наталія Олександрівна кандидат медичних наук доцент б.в.з. Natalya.Yakovenko@chmnu.edu.ua
Google Scholar
Нужна Олена Костянтинівна кандидат медичних наук доцент Olena.Nuzhna@chmnu.edu.uа
Google Scholar
Савченко Святослав Миколайович лікар-фахівець старший викладач Тел.: (0512) 76-92-73
Силенко Олександр Олександрович лікар-фахівець викладач Oleksandr.Sylenko@chmnu.edu.ua
Тел.: (0512) 76-92-73
Черно Валерій Степанович доктор медичних наук, професор завідувач кафедри, професор Cherno1965@gmai.com
Крайник Тетяна Михайлівна фахівець 1-ї категорії Tetyana.Kraynyk@chmnu.edu.ua
Тел.: (0512) 76-92-73
Артюх Світлана Сергіївна магістр провідний фахівець лабораторії анатомії Svitlana.Artyukh@chmnu.edu.ua
Тел.: (0512) 76-92-73
Голденберг Ірина Ігорівна бакалавр провідний фахівець лабораторії анатомії Iryna.Holdenberh@chmnu.edu.ua
Тел.: (0512) 76-92-73

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.