Кафедра медичної біології, анатомії людини, гістології, цитології та ембріології - ЧНУ iм. Петра Могили

Кафедру створено 2016 року на базі Медичного інституту.

Професорсько-викладацький склад кафедри відповідає за підготовку лікарів за другим магістерським рівнем. В процесі навчання студенти опановують такі професійні дисципліни: «Іноземна мова», «Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Історія України та української культури», «Філософія», «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)», «Латинська мова та медична термінологія», «Історія медицини», «Медична біологія», «Медична інформатика», «Медична та біологічна фізика», «Біоорганічна та біологічна хімія», «Медична хімія», «Мікробіологія, вірусологія та імунологія», «Анатомія людини», «Гістологія, цитологія та ембріологія», «Фізіологія», «Безпека життєдіяльності; основи біоетики та біобезпеки», «Патоморфологія», «Патофізіологія», «Фармакологія», «Гігієна та екологія», «Пропедевтика педіатрії», «Пропедевтика внутрішньої медицини», «Загальна хірургія», «Догляд за хворими (практика)», «Сестринська практика», «Радіологія», «Внутрішня медицина» (у тому числі «Ендокринологія», «Медична генетика», «Клінічна фармакологія», «Клінічна імунологія та алергологія», «Професійні хвороби»), «Педіатрія» ( в т.ч. «Дитячі інфекційні хвороби»), «Хірургія» (у тому числі «Дитяча хірургія», «Нейрохірургія»), «Акушерство і гінекологія», «Соціальна медицина», «Громадське здоров’я», «Урологія», «Оториноларингологія», «Офтальмологія», «Неврологія», «Медична психологія», «Психіатрія», «Наркологія», «Дерматологія», «Венерологія», «Фізична реабілітація», «Спортивна медицина», «Судова медицина», «Медичне право України», «Виробнича лікарська практика», «Інфекційні хвороби», «Епідеміологія та принципи доказової медицини», «Паліативна та хоспісна медицина», «Онкологія та радіаційна медицина», «Травматологія і ортопедія», «Фтизіатрія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Екстрена та невідкладна медична допомога», «Загальна практика (сімейна медицина)», «Клінічна анатомія» і «Оперативна хірургія».

Навчання здійснюється за освітньою програмою загальної лікарської підготовки з подальшою спеціалізацією в інтернатурі.

Інтернатура є обов’язковою формою первинної спеціалізації осіб за лікарськими спеціальностями. Вона здійснюється у вищих медичних навчальних закладах та академіях післядипломної освіти згідно з місцем направлення на роботу. Під час навчання в інтернатурі набувається конкретна лікарська спеціалізація: загальна практика – сімейна медицина, терапія, хірургія, акушерство та гінекологія, лікувальна фізкультура та спортивна медицина, променева терапія, радіонуклідна діагностика, швидка та невідкладна медична допомога, анестезіологія, дерматовенерологія, інфекційні хвороби, невропатологія, нейрохірургія, онкологія, ортопедія та травматологія, отоларингологія, офтальмологія, профпатологія, психіатрія, радіологія, судово-медична експертиза, урологія, фізіотерапія, фтизіатрія тощо.

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач

Науковий ступінь, вчене звання, посада

Контакти

Козій Михайло Степанович доктор біологічних наук, в.о. професора, завідувач кафедри Mykhaylo.Koziy@chmnu.edu.ua

Профіль у Google Академії

Грищенко Геннадій Васильович кандидат медичних наук, доцент кафедри, директор Медичного інституту Hennadiy.Hryshcenco@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-54

Яковенко Наталія Олександрівна кандидат медичних наук, в.о. доцента кафедри Natalya.Yakovenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-92-73

Сарафанюк Наталя Леонідівна в.о. викладача кафедри Natalya.Sarafanyuk@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-92-73

Артюх Світлана Сергіївна магістр з фізичної реабілітації,  завідувач лаболаторії каб. анатомії Svitlana.Artyukh@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-92-73

Цикало Юлія Володимирівна провідний фахівець кафедри Yuliya.Tsykalo@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-92-73

Бекбулатова Олена Борисівна провідний фахівець інституту Olena.Bekbuatova@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-54

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЧНУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ!

Як відомо 23.01.2017 у дію вступив наказ Ректора, щодо зміни графіку навчання для збільшення великої перерви з 40 до 60 хв. Після чого Студентська колегія ЧНУ ім. Петра Могили отримала велику кількість скарг від студентів та декілька заяв, після чого …

Конференції «Інтелектуальні інформаційні системи – 2017»

15-17 лютого 2017 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів: «Інтелектуальні інформаційні системи» за участю представників Херсонського національного технічного університету, Черкаського державного технологічного університету та ТОВ «ГлобалЛоджик-Україна».