Запрошуємо долучитися до заходів з нагоди Всеукраїнського дня психолога

Психологічна складова в житті кожного є важливим аспектом. У сучасному освітньому процесі не можна оминути тематики психологічного здоров’я, адже це не просто відсутність психічних розладів. Це стан благополуччя, який дозволяє людині відчувати себе добре, успішно функціонувати в суспільстві та реалізовувати свій потенціал.

Команда навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили запрошує всіх зацікавлених взяти участь у низці заходів, присвячених Всеукраїнському дню психолога.

Зустрічі триватимуть у межах проведення тижня психології в нашому університеті.

18 квітня 2024 року – інтерактивне заняття “Ментальне здоров’я молоді» із залученням координаторки Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” у Миколаївській області Руслани Омелянчук.

22 квітня – круглий стіл «Практична психологія в закладах вищої освіти на сучасному етапі» (організатор – Асоціація психологів вищої школи України).

23 квітня – інформаційна сесія «Насильство – це злочин» iз залученням фахівців Інтегрованого центру комплексної підтримки BRAVE&SAFE Тетяни Ємельянової та Юлії Смаровоз.

26 квiтня 2024 року – презентація трансформаційної гри «Є сенс» iз запрошенням автора розробки, практичного психолога Дарії Буй.

квітня
Запрошуємо долучитися до заходів з нагоди Всеукраїнського дня психолога