Реєстрація на НМТ 2024 року

Реєстрація на НМТ 2024 року!

14 березня розпочнеться реєстрація для участі в НМТ. Триватиме вона до 11 квітня включно. УЦОЯО забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі.

Для реєстрації на НМТ потрібно самостійно створити персональний кабінет:

Реєстрація на НМТ-2024 (Працюватиме з 14.03.2024)

Для створення потрібно вказати дані:

• ідентифікаційний код (РНОКПП);
  • прізвище, ім’я, по батькові;
  • дату народження;
  • дані документа, що посвідчує особу.

Також виконати в ньому такі дії:

• зазначити реєстраційні дані;
  • вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір;
  • вибрати населений пункт в Україні або за кордоном, де планує проходити НМТ, а також мову складання предметів сертифікаційної роботи;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.

Підтверджено проведення НМТ у країнах: Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Естонія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

У яких містах світу буде проведений НМТ в 2024 році?

Міністерством освіти і науки затверджений перелік закордонних міст, на території яких будуть створені екзаменаційні центри для проведення НМТ: Баку, Мерш, Тбілісі, Таллінн, Мілан, Рим, Едмонтон, Торонто, Брюссель, Орхус, Осло,  Стокгольм, Рига, Каунас, Ліссабон, Відень, Варна, Софія, Бидгощ, Варшава, Вроцлав, Домброва Горнича,  Краків,  Люблін,  Загреб,  Бухарест,  Братислава, Единбург, Детройт (штат Мічиган), Нью-Йорк (штат Нью-Йорк), Сакраменто (штат Каліфорнія), Чикаго (штат Іллінойс), Бельдібі, Будапешт, Берлін, Гамбург, Єна, Кельн, Лейпциг, Мюнхен, Нюрнберг, Пассау, Гельсінки, Марсель, Париж, Брно, Прага,Берн

Під час основного періоду реєстрації (з 14 березня до 11 квітня) вступники, які будуть проходити НМТ за кордоном, зможуть вибрати з переліку найзручніший пункт, щоб доїхати.

Хоч перелік міст для НМТ може стати більшим, не радимо зволікати з реєстрацією.

Якщо потім з’явиться зручніша локація, до 15 квітня можна змінити дані й вибрати інший пункт.

За кордоном є обмеження щодо кількості учасників, які можуть проходити НМТ.  У разі вичерпання місць у пункті країни він стане недоступним.

У межах часу, відведеного для додаткового періоду реєстрації (10–15 травня 2024 року), зареєструватися для участі в додатковій сесії НМТ можуть особи, які:

• за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;
  • не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації;
  • реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі в НМТ.

Подання документів у додатковий період реєстрації для участі в НМТ під час додаткових сесій здійснюється відповідно до порядку реєстрації .