Про Всеукраїнську ювілейну науково-практичну конференцію “Х Юридичні Могилянські читання”

Протягом 23 – 26 квітня 2024 року в стінах ЧНУ імені Петра Могили в змішаному форматі тривала робота Всеукраїнської ювілейної науково-практичної конференції «Х Юридичні Могилянські читання».

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили на цьому тижні успішно провів чергову, уже ювілейну, Всеукраїнську конференцію.

До обговорення долучилися адміністрація університету, колеги з юридичного факультету нашого університету та СНУ імені Володимира Даля, партнери та стейкголдери – представники Миколаївської митниці, Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, Територіального управління ДСА України в Миколаївській області, Миколаївського окружного адміністративного суду та інших структур.

Сподіваємось, що пропозиції та рекомендації висловлені учасниками конференції будуть в нагоді для подальшого наукового творчого пошуку та покращення реформування законодавства.