Україна без бар’єрів: факультет фізичного виховання і спорту підтримали ініціативу

На виконання Указу Президента України від 03.12.2020 р. «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні» була створена Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схвалена розпорядженням КМУ від 14.04.2021 р.

Національна стратегія – це ініціатива дружини Президента України Олени Зеленської, яка має на меті усунення бар’єрів у різних сферах життя, посилення можливостей та забезпечення рівних прав, безперешкодного доступу всіх груп населення до різних сфер життєдіяльності.

Викладачі та студенти факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили підтримують ініціативи, які стосуються питань покращення життя в державі, тому на знак підтримки студенти провели проведений захід, який мав на меті привернути увагу аудиторії до великої кількості «бар’єрів».

Безбар’єрний простір в Україні: новація, яка покликана забезпечити рівні права для всіх українців.

Безбар’єрність має стати державною політикою та новою суспільною нормою!